Ruszyła rekrutacja do Centrum Usług Wspólnych NSG Group

NSG Group rozpoczął rekrutację pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które powstaje w Sandomierzu. Poszukiwane są osoby na stanowiska specjalista ds. księgowości oraz specjalista ds. procesu zakupowego, znające języki obce. Centrum zaoferuje łącznie 60 nowych miejsc pracy.

Ruszyła rekrutacja do Centrum Usług Wspólnych NSG Group

NSG Group, do którego należą spółki Pilkington w Polsce, rozpoczął rekrutację pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które powstanie w Sandomierzu, a dedykowane będzie do obsługi zakładów w krajach europejskich. W jednostce utworzonych zostanie 60 nowych etatów. Obecnie ruszyła rekrutacja pracowników na stanowiska specjalista ds. księgowości oraz specjalista ds. procesu zakupowego. Oferty pracy znaleźć można w prasie oraz w zakładce "kariera" na stronie www.pilkington.pl.

"Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym i bardzo dobrą znajomością, co najmniej jednego języka: angielskiego, niemieckiego lub włoskiego. Znajomość kolejnych języków obcych jest dodatkowym atutem świadczącym na korzyść kandydata" - mówi Monika Kuczyńska, dyrektor ds. personalnych NSG Group w Polsce i Czechach. "Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej rozwijającej się firmie. Dla nowych pracowników przewidziany jest pakiet szkoleń przygotowujących do pracy".

Zadaniem powstającego Centrum Usług Wspólnych będzie obsługa procesów transakcyjnych w zakresie finansów, zakupów oraz IT placówek Grupy NSG w Europie. Zatrudnione w Sandomierzu osoby odpowiadać będą za obsługę procesów księgowych i zakupowych w zakładach w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Uruchomienie Centrum przewidziane jest na październik 2012.

"W Centrach Usług Wspólnych pracuje się na wycinku procesu, np. w ramach księgowości pracownik zajmuje się obszarem zobowiązań, należności lub ksiąg głównych. Stanowi to doskonałą okazję do poznania od podstaw danej tematyki" - ocenia Magda Kobylańska z Advisory Group TEST Human Resources - firmy specjalizującej się w dziedzinie doradztwa personalnego, wspierającej NSG Group w procesie rekrutacyjnym. "Dodatkowo dla osób rozpoczynających karierę zawodową, praca w Centrum Usług Wspólnych to świetny sposób na poznanie zasad pracy w międzynarodowym zespole oraz zdobycie wiedzy na temat procedur obowiązujących w korporacji".

NSG Group jest światowym liderem w produkcji szkła i właścicielem marki Pilkington, to międzynarodowy koncern prowadzący działalność w 29 krajach na świecie. W Polsce obecne są dwie linie biznesowe koncernu, wytwarzające produkty zarówno dla budownictwa, jak i dla motoryzacji. NSG Group posiada w Polsce 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w: Sandomierzu, Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Skierniewicach, Szczecinie i Wrocławiu a kolejny powstaje w Chmielowie. Koncern zatrudnia w Polsce łącznie ponad 2000 osób.

źródło i zdjęcie: Pilkington IGP Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT