Druga edycja konkursu firmy Galeco - "Dekarz na 5"

Polski producent systemów rynnowych w 2011 r. zorganizował konkurs, którego popularność sprawiła, że w czerwcu 2012 r. rozpoczęła się jego druga edycja. Celem fotograficznego plebiscytu jest prezentacja systemów orynnowania Galeco, zamontowanych na budynkach.

Druga edycja konkursu firmy Galeco - "Dekarz na 5"

W drugiej edycji konkursu firmy Galeco - "Dekarz na 5" chodzi o pokazanie najlepiej dobranych i zamontowanych systemów rynnowych na różnego rodzaju obiektach. Ekipy dekarskie mogą fotografować efekty swoich prac i zgłaszać je do plebiscytu. Wystarczą co najmniej 3 fotografie. Razem z wypełnionym formularzem konkursowym należy je przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną do siedziby firmy Galeco.

Konkursowe jury wybierze najlepsze realizacje i uhonoruje zwycięzców upominkami. Nagrodą główną jest wyjazd dwóch osób do Krakowa, połączony ze zwiedzaniem miasta, wizytą szkoleniową w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem prezesa zarządu. Ponadto zwycięzcy otrzymają windę dekarską GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Zgłoszenie do konkursu "Dekarz na 5" można złożyć także za pomocą specjalnej zakładki na stronie www.galeco.pl/konkurs/. Internetowa rejestracja umożliwia przesłanie zdjęć oraz wszelkich danych osobowych. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 grudnia 2012 r.

Każdy uczestnik może zdobyć nagrodę gwarantowaną. Wystarczy przesłać zdjęcia z formularzem oraz wybrać upominek na karcie zgłoszeniowej. Wśród rzeczowych upominków znajdują się kleszcze do blachy, nożyce do blachy, poziomica z trzema libelkami i wiele innych przydatnych narzędzi.

Co miesiąc wybierany będzie Dekarz Miesiąca. Laureat będzie mógł odebrać nagrodę miesiąca, którą sam wybierze poprzez zaznaczenie produktu w formularzu przy rejestracji do konkursu. Autor najlepszego zdjęcia z danego miesiąca może otrzymać kleszcze do gięcia haków rynnowych, kolbę lutowniczą lub komplet zaginadeł do blachy.

Nagroda główna trafi do zwycięzcy wyłonionego spośród siedmiu Dekarzy Miesiąca. W 2012 r. jest to wizyta w Krakowie z osobą towarzyszącą. Wyjazd obejmuje zwiedzanie miasta, spotkanie szkoleniowe w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem prezesa zarządu. Dla najlepszego Dekarza Miesiąca przeznaczona jest także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Jurorzy wybiorą laureata poprzez głosowanie. W skład komisji sędziowskiej wchodzą: prezes zarządu firmy Galeco, dyrektor marketingu i sprzedaży oraz kierownik promocji. Podczas wyboru zwycięzców, szczególna uwaga zwrócona zostanie na realizację najlepiej prezentowanych systemów orynnowania Galeco i ich prawidłowy montaż.

W drugiej edycji konkursu firmy Galeco - "Dekarz na 5" ekipy dekarskie, na co dzień montujące systemy rynnowe Galeco, mają okazję zaprezentować swój profesjonalizm i kunszt pracy. Oprócz upominków i nagród laureat otrzyma tytuł "Dekarz na 5".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galeco, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Galeco

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT