Spotkanie i uroczysta gala Klubu ISOVER pod hasłem "Tworzymy Komfortowy Klimat"

Klub ISOVER zorganizowany został w celu skupiania klientów marki ISOVER, wchodzącej w skład Saint-Gobain Construction Products Polska. Uroczyste, szesnaste spotkanie Klubu odbyło się w Hotelu Sofitel w Warszawie.

Spotkanie i uroczysta gala Klubu ISOVER pod hasłem "Tworzymy Komfortowy Klimat"

Wydarzenie to miało miejsce w dniach 14 i 15 kwietnia 2012 r. Jego obecna edycja odbywała się pod hasłem "Tworzymy Komfortowy Klimat" i została podzielona na dwie części: konferencyjną i artystyczną.

Zebrani goście mogli obejrzeć ciekawe prezentacje i występy artystyczne. Podczas konferencji przybliżono uczestnikom rozwiązania budowlane przyjazne środowisku, a zarazem zapewniające komfortowy klimat i bezpieczeństwo użytkowania. Gości przywitał dyrektor generalny ISOVER i prezes zarządu Saint-Gobain Construction Products Polska - Tomas Rosak. W wystąpieniu poruszył istotną dla firmy kwestię bezpieczeństwa.

"Bezpieczeństwo jest bardzo ważne w naszym codziennym życiu, w naszej pracy. Nie możemy go kupić. Jesteśmy osobiście za nie odpowiedzialni i nie da się tej odpowiedzialności zrzucić na barki kogoś innego. Pracując razem, dyskutując, słuchając siebie nawzajem i będąc bliżej rynku, podążamy we właściwym kierunku. Wspólnie wytyczamy ścieżkę rozwoju dla całego sektora budowlanego w Polsce, podejmując szereg działań na rzecz polepszenia standardów życia, zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska", mówił Tomas Rosak.

Klub ISOVER - Tworzymy Komfortowy KlimatPodczas spotkania Klubu ISOVER przeprowadzono premierowy pokaz filmu przygotowanego przez Organizację WWF Polska. Znane z mediów osoby wraz z ekspertami WWF i ISOVER, opowiadały o korzyściach wynikających z budownictwa ekologicznego. Film poruszał problem powszechnej degradacji środowiska i eksploatacji zasobów Ziemi. Pokazał jednocześnie rozwiązania pozwalające temu zapobiegać. Eksperci opowiadali o materiałach budowlanych przeznaczonych dla budownictwa energooszczędnego.

Po emisji filmu głos zabrał prowadzący spotkanie dyrektor marketingu w firmie ISOVER - Benedykt Kordula. Omówił najważniejsze atuty firmy, odnosząc się do kwestii technologii, znaczenia marki czy współpracy z partnerami biznesowymi. Rolę partnerstwa w biznesie podkreślił w swoim wystąpieniu dyrektor sprzedaży, Adam Hnat. Menadżer rozwoju rynku ISOVER - Henryk Kwapisz - omówił temat pozyskiwania środków finansowych na wdrażanie energooszczędnych rozwiązań.

"Dom musi od samego początku przynosić jak najwięcej korzyści swojemu właścicielowi. W Polsce, mimo iż nie wspiera się budownictwa niskoenergetycznego, świadomość ekologiczna, jest coraz większa. Dlatego od lat promujemy ideę Multi-Comfort House - domu, którego komfort m.in. cieplno-akustyczny ma zapewnić dobre samopoczucie jego mieszkańcom oraz duże oszczędności w wydatkach na energię", podkreślił Henryk Kwapisz.

Benedykt Kordula wspólnie z Henrykiem Kwapiszem, w oparciu o hierarchiczną teorię potrzeb Maslowa, przedstawili zagadnienia budownictwa przyszłości. Jednym z ostatnich wystąpień była prelekcja rzecznika prasowego ISOVER - Olgi Mazurek. "Uważnie słuchając i dopasowując wszelkie działania do oczekiwań rynku, w naszej codziennej działalności staramy się tworzyć komfortowy klimat i przestrzeń dla najlepszych praktyk biznesowych", mówiła Olga Mazurek.

Na zakończenie części merytorycznej wystąpiła Magdalena Dul-Komosińska, dyrektor WWF Polska, która opowiedziała o działalności organizacji oraz realizowanych przez nią projektach. Zwróciła uwagę na znaczenie podnoszenia energooszczędnych standardów w budownictwie, dzięki którym można zmniejszyć emisję o blisko milion ton CO2.

Szesnaste spotkanie Klubu ISOVER pod hasłem "Tworzymy Komfortowy Klimat" zgromadziło dużą liczbę gości, którzy po zakończeniu części konferencyjnej udali się na występ jednego z czołowych polskich kabaretów oraz koncert gwiazdy brytyjskiej muzycznej sceny pop lat 80. Część artystyczną prowadziła Dorota Wellman.

źródło i zdjęcie: isover.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT