Prezes Rockwool nagrodzony statuetką Polskiego Herkulesa

Budowlana Firma Roku to cykliczny konkurs organizowany przez miesięcznik Builder, w którym za szczególne osiągnięcia biznesowe i społeczne nagradzane są firmy, organizacje oraz ich prezesi. Jednym z laureatów tegorocznej edycji konkursu został Andrzej Kielar, prezes Rockwool, który otrzymał statuetkę Polskiego Herkulesa.

Prezes Rockwool nagrodzony statuetką Polskiego Herkulesa

Statuetka Polskiego Herkulesa, którą uzyskał szef firmy Rockwool w IX edycji konkursu Budowlana Firma Roku, stanowi wyróżnienie za dotychczasowe działania spółki w obszarze produkcji materiałów izolacyjnych na rynku budowlanym. "Otrzymana nagroda to kolejne wyzwanie, ale też odpowiedzialność za to, co zostało jeszcze do zrobienia dla Polskiego Herkulesa" - powiedział Kielar.

Dołączając do wcześniej przyznanych wyróżnień, takich jak m.in. Budowlana Marka Roku, Filar Polskiej Gospodarki czy Laur Konsumenta, najnowsza nagroda umacnia firmę Rockwool w przekonaniu, że sukcesy rynkowe nie pozwoliły jej osiąść na przysłowiowych laurach. Są one efektem skutecznego zarządzania i szczególnych zasług w branży budowlanej.

Rockwool Polska stawia nie tylko na rozwój w obszarze produktów izolacyjnych czy przedsięwzięć na rynku budowlanym, ale także na działania prośrodowiskowe. Wśród celów, jakie wyznaczyła sobie firma, znajdują się przedsięwzięcia prowadzone na rzecz szerzenia świadomości w zakresie efektywności energetycznej.

Kierunek, którym spółka systematycznie podąża od początku swojej działalności w Polsce, doskonale wpisuje się we wdrażaną politykę Unii Europejskiej w ramach zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Rockwool Polska, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Rockwool Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT