Chroni przed deszczem i słońcem – zadaszenie BS 3D-Line

Zadaszenie BS 3D-Line to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie, które ochroni Cię przed słońcem i deszczem. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i zapewnia trwałość przez wiele lat.

Chroni przed deszczem i słońcem – zadaszenie BS 3D-Line

Zadaszenie BS 3D-Line to kontynuacja sprawdzonego modelu BS. Zostało wzbogacone o nowe, innowacyjne płyty komorowe Zebra, które zapewniają efektowne cieniowanie. Płyty wykonane są z poliwęglanu komorowego o grubości 16 mm i są dostępne w dwóch szerokościach: 160 i 200 cm.

Zadaszenie BS 3D-Line charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem w stylu Bauhaus. Jest wykonane z aluminium malowanego proszkowo farbą o drobnej strukturze (FS). Dzięki temu zapewnia doskonały wygląd przez wiele lat użytkowania.

Płyty komorowe Zebra zapewniają efektowne cieniowanie.

Wysoka stabilność zadaszenia jest połączona z niewielką wagą. Dzięki temu jest łatwe w montażu i obsłudze. Aluminiowa rama w połączeniu z poliwęglanem komorowym zapewnia ekskluzywny wygląd BS 3D-Line.

Płyty komorowe Zebra przepuszczają światło i jednocześnie zapewniają cień. Dzięki wielowarstwowej powłoce kolory i światło są pięknie rozproszone.

Dzięki obustronnej ochronie UV, płytę można układać wąskimi lub szerokimi paskami do góry. Aby uzyskać idealne zacienienie, zaleca się układanie szerokimi paskami na zewnątrz.

Producent zadaszenia BS 3D-Line oferuje 5-letnią gwarancję.


Źródło i zdjęcia: Gutta

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT