Palniki dekarskie od Högert Technik – do rozmrażania, lutowania i łączenia papy

Högert Technik oferuje profesjonalne zestawy palników dekarskich, idealne do precyzyjnego lutowania i zgrzewania. Te narzędzia są kluczowe w sektorze budowlanym, szczególnie przy łączeniu termozgrzewalnych pap dekarskich, obróbce elementów drewnianych oraz rozmrażaniu.

Palniki dekarskie od Högert Technik – do rozmrażania, lutowania i łączenia papy

Zestaw dekarski jednodyszowy HT2C514 dzięki swojej wysokiej temperaturze grzania świetnie sprawdzi się w klejeniu na gorąco lecz również jest to świetne narzędzie do układania papy, grzania, czy obkurczania.

Długość przewodu przyłączeniowego wynosząca aż 500 cm poprawia komfort i swobodę użytkowania. Zastosowanie precyzyjnego regulatora mocy pozwala dostosować temperaturę lutowania do rodzaju oraz wielkości elementów.

Jest w stanie osiągnąć moc aż 58 kW przy zużyciu gazu 4000 g/h. Długa 100 centymetrowa lanca umożliwia pracę w pozycji stojącej. Do swojej oferty marka Högert Technik wprowadziła także zestaw HT2C512 o dwukrotnie krótszej lancy.

Palnik generuje moc 28 kW przy zużyciu gazu na poziomie 2000 g/h. Kolejnym zestawem jest zestaw dekarski dwudyszowy HT2C513. Zastosowanie dwóch dysz o średnicy 60 mm umożliwia sprawniejszą pracę na większej powierzchni operacyjnej.

Tak jak w przypadku zestawu HT2C514 długość przewodu przyłączeniowego to 500 cm a długość palnika to 100 cm. Znaczącą różnicą jest moc generowana przez palnik dwudyszowy, gdyż oscyluje ona w granicach 110 kW, jednak w tej konfiguracji również zwiększone jest zużycie gazu do poziomu 7800 g/h.

W nowościach wprowadzonych do oferty znalazł się także zestaw do lutowania gazowego HT2C511. Moc palnika – 2 kW przekłada się na mniejsze zużycie gazu 140 g/h. Palnik jest w stanie pracować z najwyższą temperaturą na poziomie 1850 0C. W zestawie znajduję się przewód o długości 150 cm.

Zestaw dekarski HT2C512.

Palniki dekarskie Högert Technik charakteryzują się łatwością obsługi i są wyposażone w precyzyjne regulatory mocy, umożliwiające dostosowanie temperatury do różnych materiałów.

Idealne dla dekarzy i hydraulików, te zaawansowane zestawy są dostępne u autoryzowanych dystrybutorów oraz online. Więcej informacji na stronie www.hoegert.com.

Źródło i zdjęcie: Högert Technik

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT