Francuskie Śniadania REJS: Odkryj innowacje i rozkoszuj się smakiem!

Zapraszamy na ekskluzywne Francuskie Śniadania REJS, gdzie oczekuje Was nie tylko wyśmienita kawa, delikatne wypieki i wybór najlepszych serów, ale również prezentacja czołowych rozwiązań i dodatków meblowych. Ta niezwykła seria spotkań odbędzie się w wybranych lokalizacjach handlowych marki oraz u autoryzowanych dystrybutorów, rozpoczynając się na wiosnę, od początku marca, aż do jego zakończenia. To wydarzenie, którego nie warto przegapić!

Francuskie Śniadania REJS: Odkryj innowacje i rozkoszuj się smakiem!

W centrum uwagi tej edycji Francuskich Śniadań REJS znajdą się innowacyjne systemy w odcieniach grafitu, w tym produkty wykonane z drutu cargo i cornerów. Oferowane są różnorodne konstrukcje - mini, midi, i maxi, idealnie dopasowane do zarówno niskich, jak i wysokich szafek kuchennych.

Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie w kuchni, zapewniając łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Rozwiązania, zarówno te dobrze znane, jak i całkowicie nowe, będą dostępne do osobistego wypróbowania w marcu.

Szczegółowe daty są dostępne na stronie internetowej www.rejs.eu.

Dodatkowo, uczestnicy Francuskich Śniadań mogą spodziewać się przepysznych francuskich przekąsek: aromatycznej kawy, selekcji serów, chrupiących croissantów, a także prezentacji innych hitowych produktów REJS, w tym systemów oświetleniowych, nowoczesnych uchwytów i prowadnic.

Spotkania, odbywające się w godzinach porannych (8:00-12:00), będą okazją do zdobycia szczegółowych informacji o wszystkich prezentowanych innowacjach oraz uzyskania profesjonalnych porad dotyczących montażu.

Na gości czekają również atrakcyjne prezenty oraz ekskluzywne zniżki - 5% rabatu na pełną ofertę REJS (poza produktami Dekores i Blum) w dniu akcji. Nie przegapcie okazji do wzięcia udziału w tych wyjątkowych śniadaniach i odkrycia, co nowego przygotowała dla Was marka REJS.


Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT