REJS na targach wnętrz Warsaw Home

W dniach 7-10 listopada Ptak Expo w Nadarzynie przekształci się w centrum designu, goszcząc największe w regionie środkowoeuropejskim targi wnętrzarskie – Warsaw Home. Podczas siódmej edycji tego renomowanego wydarzenia goście będą mieli okazję podziwiać najświeższe i najbardziej przełomowe pomysły zarówno krajowych, jak i międzynarodowych wystawców, w tym także propozycje firmy REJS. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na stoisku D2.01.

REJS na targach wnętrz Warsaw Home

Warsaw Home to wydarzenie wyjątkowe, stanowiące nie tylko wystawę, ale także festiwal dla sektora meblarskiego i aranżacji wnętrz, który łączy w sobie znakomity design i perspektywy rozwoju biznesowego.

Poprzednia edycja przyciągnęła blisko 50 tysięcy gości z 46 krajów, w tym z tak odległych miejsc jak Kanada, Stany Zjednoczone, Chiny czy Indie, co świadczy o globalnym zasięgu i prestiżu wydarzenia. Organizatorzy obiecują, że tegoroczna odsłona imprezy przyciągnie rekordową liczbę uczestników.

Firma REJS przygotowała szeroki wachlarz rozwiązań dla każdej przestrzeni w domu – od kuchni, poprzez biuro, garderobę, łazienkę, aż po pomieszczenia gospodarcze.

Na stoisku będziecie mieli okazję zobaczyć nowości, takie jak Corner Space Plus, Cargo Maxi i Cargo Maxi Space DUO z linii Maxima PURO, a także już uznane i cenione produkty, takie jak szuflady Ultra Box, systemy do segregacji odpadów, stelaże House Master i Futuro oraz linię Variant MULTI.

Strefa Koncept to miejsce, gdzie będziecie można przetestować najbardziej innowacyjne rozwiązania i mechanizmy. Ponadto, zaprezentowane zostaną prototypy, które jeszcze nie trafiły do produkcji, ale które będą rozwijane i udoskonalane.

Jako nowość wprowadzona będzie Strefa Tapicerowana, gdzie zaprezentowane będą akcesoria i komponenty do produkcji łóżek, foteli i sof. Nie zabraknie również uchwytów, okuć i systemów oświetleniowych.

W Strefie Dekores będzie można odkryć możliwości wzornicze i użytkowe komponentów do produkcji najpiękniejszych mebli, włączając w to blaty, fronty, konglomeraty i płyty marek: Krion, XTONE, Formica, AGT, Panmar Wood i inne.

Dla tych, którzy śledzą najnowsze trendy wzornicze, polecamy Trendbook 2023/2024, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji i pomysłów, a także podsumowanie najważniejszych nurtów świata designu. Na Warsaw Home pokazany będzie po raz pierwszy.

Eksperci i doradcy firmy REJS będą czekać na gości w hali D na stoisku D2.01.


Źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT