Słup ogrodzeniowy MultiBox wyróżniony

Słup ogrodzeniowy MultiBox marki WIŚNIOWSKI zdobył uznanie podczas targów BUD-GRYF & HOME 2023. Produkt zdobył medal w konkursie „Wyróżniony wyrób”. Produkt otrzymał medal w konkursie „Wyróżniony wyrób”.

Słup ogrodzeniowy MultiBox wyróżniony

MultiBox to funkcjonalny słup ogrodzeniowy, który może zostać zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideo domofonem lub włącznikiem kodowym. To bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Multifunkcjonalność słupa to tylko jedna z cech, ponieważ produkt jest bardzo estetyczny, dodatkowo można go dopasować do wszystkich kolekcji ogrodzeń marki WIŚNIOWSKI.

Zalety MultiBOXu zostały docenione podczas 30. jubileuszowych targów BUD-GRYF & HOME 2023, gdzie prezentował się nasz partner - firma Jardin.

Jest to największe wydarzenie branży budowlanej i energetycznej w województwie zachodniopomorskim, które odwiedzają są przede wszystkim indywidualni inwestorzy, deweloperzy i architekci.

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.


źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT