System termoizolacji budynków Bauter w konkursie PropTech Festival 2022

Do 31 sierpnia 2022 roku można głosować na system cienkowarstwowej termoizolacji budynków Bauter w ramach PropTech Festival 2022 na najciekawsze rozwiązanie technologiczne dla branży nieruchomości. 

System termoizolacji budynków Bauter w konkursie PropTech Festival 2022

Zwycięzcy głosowania zostaną przedstawieni publiczności w czasie Gali Prime Property Prize 2022 towarzyszącej konferencji Property Forum 2022, która odbędzie się w Warszawie 19 i 20 września 2022 roku.

PropTech Festival 2022 promuje najciekawsze rozwiązania technologiczne dla branży nieruchomości. Czytelnicy Propertynews.pl mogą już głosować na najlepsze projekty. Wśród nich znalazł się m.in. system cienkowarstwowej izolacji Bauter.

To zaawansowana technologia stosowana w budownictwie, przemyśle, transporcie, ciepłownictwie, chłodnictwie, w obiektach gospodarstw rolnych oraz w mieszkaniach - która znajduje swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Ma wysokie parametry izolacyjności, które pozwalają na zastosowanie materiału o zaledwie 0,5 mm grubości do skutecznego ocieplenia domu zgodnego z aktualną regulacją ustawy państwowej. Powłoka jest tworzona przez odpowiednio dobrane żywice i termorefleksyjny materiał termoizolacyjny, dzięki czemu powstają mikrosfery polimerowe.

Korzyści stosowania systemu marki Bauter to dwa razy cieplejszy dom, do 30% oszczędności na ogrzewaniu i do 70% oszczędności na energii.

Organizatorem konkursu jest w ramach PropTech Festival 2022 jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Wnp.pl i innych portali oraz organizator Property Forum - wydarzenia skierowanego do twórców innowacyjnych technologii dla nieruchomości: biur, centrów handlowych, magazynów, hoteli czy inwestycji mieszkaniowych.

Źródło i zdjęcie: Bauter

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT