Elastyczna wylewka baterii zlewozmywakowej - ZUMBA

Bateria zlewozmywakowa ZUMBA nazwę zawdzięcza swojej najważniejszej funkcji, czyli elastycznej wylewce. Wygina się niczym wprawna tancerka zumby.

Elastyczna wylewka baterii zlewozmywakowej - ZUMBA

Armatura kuchenna ZUMBA

Niezwykle przydatną cechą jest giętka wylewka, a to dlatego, że udaje się ją dowolnie ustawiać, wyginać w różne kształty. Taka funkcja jest co szczególnie pomocna, gdy mamy do umycia nietypowe naczynia, o różnej głębokości i szerokości.

Dzięki elastycznej wylewce strumień wody dotrze do każdego zakamarka. W prosty sposób można umyć zlewozmywak czy napełnić wodą wazon lub inny pojemnik.

Elastyczną wylewkę można też regulować w zakresie wysokości od 280 do 440 milimetrów, a także zmieniać jej zasięg od 150 do 350 milimetrów. ZUMBA wyposażona jest w regulator ceramiczny, regulator strumienia i przyłącze elastyczne. Baterię tę wyróżnia nie tylko funkcjonalność, lecz także interesujący wygląd.

Jest minimalistyczna, smukła i ma połyskujący chromem korpus. Stalowy rdzeń wylewki jest w silikonowej otulinie w kolorze czarnym. W przypadku gdy preferujemy inne barwy niż czerń, nie ma problemu. Producent przygotował siedem odsłon tej baterii.

Są to modele zarówno w zachowawczych odcieniach – białe, srebrne, beżowe, jak i w odważniejszych tonacjach – czerwone, cytrynowe, zielone, miętowe. Można dopasować ją dowolnie do stylu kuchni i indywidualnych upodobań. Zawsze też możemy zmienić wylewkę na inny kolor, gdyż są sprzedawane oddzielnie w blistrach.

Źródło i zdjęcia: Ferro

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE