"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” dla Śnieżki!

Wyróżnienie w kategorii dużych firm, dla Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, przyznane zostało przez kapitułę konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.  Nagrody przyznawane są najdynamiczniej i najlepiej rozwijającym się firmom w regionie podkarpackim.

"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” dla Śnieżki!

Firma Śnieżka doceniona w prestiżowym plebiscycie 

155 firm wzięło udział w XVIII edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” . Znalazły się w nim – mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, które walczyły o prestiżowe wyróżnienia w kilku kategoriach.

Z każdej z grup wyłonieni zostali zwycięzcy. Dodatkowo oceniana była jakość ich produktów i usług oraz przyznawane nagrody specjalne. Śnieżka zdobyła statuetkę w kategorii dużych firm. Dla Śnieżki jest to już kolejne wyróżnienie zdobyte w tym plebiscycie.

W 2017 roku Śnieżka otrzymała dwie nagrody (w kategorii „Innowacyjna Firma” oraz „Produkt”), a rok wcześniej – nagrodę specjalną, tytuł „Inwestora 10-lecia”. Nagrody i wyróżnienia wręczono 28 listopada br. podczas gali XVIII edycji Konkursu w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Już od 18 lat przyznawane są statuetki w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

W konkursie udział wzięły firmy, które prowadzą swoją działalność na terenie woj. podkarpackiego przynajmniej dwa lata. Przy ocenie kapituła bierze pod uwagę szereg kryteriów, w tym: wielkość i rentowność sprzedaży, wartość inwestycji lokalnych, innowacyjność, zatrudnienie i dbałość o pracownika, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko (ekologia) oraz działalność charytatywna i na rzecz społeczności lokalnej. Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Źródło i zdjęcia: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE