Propozycje akcesoriów meblowych do kuchni marki Rejs

Koniec zimy zbliża się wielkimi krokami. Pora na sprzątanie. Porządki opłaca się zrobić również w zakamarkach kuchennych szafek. Warto przy tym pamiętać, że dużo łatwiej wprowadzić i utrzymać w nich ład, gdy wykorzystujemy funkcjonalne akcesoria meblowe. Na przykład te z oferty marki REJS.

Propozycje akcesoriów meblowych do kuchni marki Rejs

Nie od dziś wiadomo, że w uporządkowanym otoczeniu żyje się lepiej. Wiosenne porządki to świetna okazja do przeorganizowania tych stref naszych domów, które nie funkcjonują zbyt dobrze i często pojawia się w nich niepożądany bałagan. Dotyczy to zwłaszcza kuchni.

Szuflady Slim Box marki Rejs

Sposobem na to, aby zaprowadzić wzorowy porządek w kuchennych meblach - wśród zastawy, zapasów i setek drobiazgów, są między innymi systemy szuflad Slim Box marki REJS. Pozwolą one na podzielenie wszystkich potrzebnych produktów i przydzielenie im odpowiedniego miejsca. A do tego, dzięki pełnemu wysuwowi gwarantują, że do wszystkich tych rzeczy zawsze będziemy mieli łatwy dostęp.

Szuflady Slim Box

- Szuflady Slim Box charakteryzuje minimalistyczny design. Dzięki węższym boczkom zyskujemy dodatkową pojemność. Trzy wysokości, a także dowolna szerokość systemu pozwala go łatwo dopasować do każdej zabudowy meblowej i potrzeb użytkownika. W głębszych szufladach można przechowywać zastawę i garnki, w płytszych - drobne akcesoria i sztućce - mówi Damian Rybak, doradca ds. produktu firmy REJS.

- Slim Box to również ukłon w stronę estetyki. Dostępne w kolorze białym i antracytowym, w połączeniu z meblami w kolorze drewna, wyglądają niezwykle ekskluzywnie - dodaje.

Wysuwne systemy do segregacji odpadów

Szafka pod zlewozmywakiem to na ogół ta przestrzeń, którą najtrudniej utrzymać w czystości. To w niej zazwyczaj trzymamy największe gabarytowo, a jednocześnie trudno ustawne produkty, np. garnki, drobny sprzęty AGD, a także kosze na śmieci.

Zwłaszcza te ostatnie oznaczają kłopoty z utrzymaniem ładu. I to nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie. Ustawienie kilku sporych pojemników do jednej szafki, a tym bardziej ich regularne wystawianie i wstawianie, które jest nieuniknione przy ich opróżnianiu - musi generować bałagan.

- Rozwiązaniem są nowoczesne, wysuwne systemy do segregacji odpadów. REJS proponuje kilka zestawów, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń - wyjaśnia Damian Rybak.

Na uwagę zasługują pojemniki PRAKTIKO i JC609. Ten pierwszy zestaw dostępny jest w kilku wariantach o różnej liczbie i pojemności wiader opartych na zbiorczej tacy. Do wyboru 2, 3 lub 4 pojemniki o pojemności od 7 do 20 litrów.

Pojemniki na odpady

Każdy z nich wyposażony jest w odrębną szczelną pokrywę. Z kolei JC609 to zestaw koszy, który wysuwa się na prowadnicach pełnego wysuwu z miękkim dociągiem. Mocowany do dna szafki oferuje ładowność 20 kg. Jedna duża pokrywa z jednej strony chroni przed nieprzyjemnym zapachem, a z drugiej może służyć za dodatkową wysuwaną półkę.

Źródło i zdjęcia: Rejs

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE