Białe wnętrza z farbą Jedynka Deco & Protect

Wnętrza utrzymane w bieli urzekają wdziękiem i lekkością. I choć wśród aranżacyjnych trendów pojawiają się nowe wyraziste barwy, kolor ten cały czas dumnie opiera się przemijającej modzie, bezbłędnie promując prosty, wysmakowany styl w domowym wystroju.

Białe wnętrza z farbą Jedynka Deco & Protect

W aranżacji wnętrz biel świetnie radzi sobie w pojedynkę, urzekając elegancją i klasą. Ściany pomalowane farbą Jedynka Deco & Protect Biała będą więc tworzyć harmonijną, a przy tym gustowną kompozycję z rozmaitymi elementami wyposażenia wnętrz w tym samym odcieniu, pozwalając na swobodny dobór dekoracji. Wzorzyste poduszki w niebieskich tonacjach dodadzą tej łagodnej aranżacji wyrazu i odrobinę wzbogacą wystrój salonu.

Farba Jedynka Deco & Protect Biała

Biel wyjątkowo naturalnie prezentuje się w towarzystwie drewna. Ściany w tym kolorze będą stylowo kontrastować z ciemnym brązem paneli podłogowych i okiennych ram. Duże, efektowne przeszklenie zapewni jednocześnie swobodny dostęp światła i będzie potęgować wrażenie przestrzeni w białej sypialni. By ściany się nie brudziły, a efekt lekkości w pomieszczeniu był zachowany na dłużej, warto sięgnąć po odpowiednie produkty.

Biała sypialnia

Farba Jedynka Deco & Protect Biała stworzy na powierzchni ściany inteligentną barierę dla plam i zabrudzeń, dzięki czemu dużo łatwiej będzie można utrzymać ją w czystości. Więcej pomysłów na aranżacje w bieli z Jedynką znajduje się na stronie: www.farbyjedynka.pl.

Źródło i zdjęcia: Tikkurila

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE