Kolekcja mebli Infinitum Armatury Kraków

Bogata paleta kolorów frontów i blatów w kolekcji INFINITUM Armatury Kraków oraz możliwość dopasowania niemal każdej baterii i umywalki nablatowej dają nieograniczoną swobodę aranżacji wnętrza.

Kolekcja mebli Infinitum Armatury Kraków

Kolekcja mebli Infinitum została stworzona z myślą o aranżacji różnorodnych łazienek. Seria Infinitum to rozwiązanie dla wszystkich osób mających własną wizję aranżacji wnętrza i pragnących nadać łazience indywidualny charakter.

Linia opiera się na pojemnej, dwuszufladowej szafce połączonej z modnym, przedłużonym blatem. Do wyboru fronty w kolorze: białym, dębowym, szarym i grafitowym. Można je dowolnie zestawiać z dębowym, białym lub szarym blatem.

Rozmiary wierzchniej płyty skalkulowano tak, by swobodnie mieściły się na niej wszelkie standardowe umywalki nablatowe. Prostokątna, zaokrąglona, owalna czy księżycowato wyprofilowana - ORNE, MARONI, ELVA - na obszernej płaszczyźnie będzie okazale prezentować się misa każdego kształtu.

Z szerokiego asortymentu baterii KFA można dobrać armaturę najlepiej komponującą się z formą ceramiki. Minimalistyczna estetyka elementów wchodzących w skład linii Infinitum gwarantuje udaną aranżację niezależnie od podjętych decyzji zakupowych.

Kolekcja Infinitum Armatury Kraków.

Źródło i zdjęcia: Armatura Kraków

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE