Nowość! Dalmierz laserowy z adapterami firmy Bosch

Nowa generacja dalmierza laserowego Zamo firmy Bosch została wzbogacona o kilka rodzajów adapterów. Teraz jest to wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe, łączące zalety taśmy pomiarowej, koła pomiarowego i poziomnicy laserowej. To pierwszy tego typu przyrząd na świecie.

Nowość! Dalmierz laserowy z adapterami firmy Bosch

DALMIERZ ZAMO Z FUNKCJĄ TAŚMY POMIAROWEJ

Łatwe pomiary, nie tylko podczas szycia: nowy adapter zmienia dalmierz Zamo firmy Bosch w cyfrową taśmę pomiarową, dzięki której można błyskawicznie mierzyć krótkie odcinki i obwody do 1,5 metra.

Wystarczy wysunąć elastyczną taśmę z adaptera, zmierzyć wybrany obiekt i nacisnąć przycisk - wynik pomiaru ukaże się na podświetlanym wyświetlaczu dalmierza Zamo.

Obojętne, czy chodzi o wymiary ciała, długość rękawów czy nogawek, wielkość ramy obrazu czy przekątną telewizora: z dalmierzem Zamo informację o wymiarach uzyskamy szybko i dokładnie.

ADAPTER KOŁO POMIAROWE W DALMIERZU ZAMO

Szczególnie szybki pomiar zapewnia nowy adapter: koło pomiarowe. Z wyglądu przypomina okrągły nóż do pizzy i łatwo przesuwa się po każdej powierzchni, mierząc odcinki - nie tylko w linii prostej, ale także w linii krzywej.

Dzięki temu użytkownik może, np. szybko stwierdzić, ile metrów kabla będzie potrzebował, montując go przy futrynie drzwi i ile materiału należy kupić do obicia ulubionego fotela.

Adapter pomoże także szybko ustalić równy odstęp pomiędzy wieszanymi zdjęciami. Dalmierz Zamo rozpoczyna pomiar w momencie, gdy koło dotknie powierzchni i zatrzymuje go, gdy zostanie oderwane od powierzchni.

Dalmierz laserowy z adapterami firmy Bosch.

FUNKCJA POZIOMNICY LASEROWEJ W DALMIERZU FIRMY BOSCH

Problem z równym zawieszeniem obrazów w salonie lub haczyków w garderobie? Pomocą służy poziomnica laserowa - nowy adapter dalmierza Zamo. Zamienia on punkt laserowy w linię, względem której można szybko wyrównać obiekty.

Wystarczy położyć dalmierz na blacie stołu lub książkach i wypoziomować jak zwykłą poziomnicę i już można wieszać zdjęcia lub obrazy, szafki ścienne oraz inne obiekty wymagające rozmieszczenia w jednej linii.

Linia laserowa może być wyświetlana w poziomie lub w pionie, w zależności od tego, na której krawędzi ustawimy dalmierz Zamo.

SPRAWNE OBLICZANIE POWIERZCHNI

Dalmierz laserowy Zamo mierzy nie tylko odległości. Oblicza również powierzchnię w metrach kwadratowych z dwóch ostatnio zmierzonych wartości. W ten sposób szybko można ustalić, ile wykładziny podłogowej trzeba kupić do pokoju albo ile farby będzie potrzebne podczas malowania.

Nie trzeba już posiłkować się kalkulatorem czy smartfonem.

Źródło i zdjęcia: BOSCH

FILMY OSTATNIO DODANE