Kolekcje armatury łazienkowej Ferro

Armatura łazienkowa jest przysłowiową "kropką nad i" aranżacji łazienkowych. Powinna pasować do wystroju wnętrza, ale przede wszystkim być funkcjonalna i komfortowa.

Kolekcje armatury łazienkowej Ferro

Przedstawiamy cztery propozycje wystroju łazienek z wykorzystaniem armatury łazienkowej Ferro.

CHROMOWANE BATERIE DIJON FIRMY FERRO

Na początek salon kąpielowy, w którym można się poczuć jak w apartamentowcu na Manhattanie. To przykład klasycznej elegancji w nowoczesnym wydaniu. Obszerna, owalna wanna wolnostojąca umieszczona jest w pobliżu wielkich okien z widokiem na drapacze chmur.

Gdy zapragniemy nieco bardziej odciąć się od „świateł wielkiego miasta”, zasuniemy kotary. Klimat metropolii przywołują szara cegła i beton na ścianach, wizualnie ocieplone drewnem podłogi oraz mebli. Przytulność i magię wprowadzają podświetlone lustro, świece, skórzany fotel, gruby dywan.

Do nowoczesnej wanny i nablatowej umywalki w kształcie misy dobrano chromowane baterie Dijon o lekko zaoblonej linii i perfekcyjnym wykończeniu.

Bateria stojąca do umywalki wyposażona jest automatyczny korek spustowy. Bateria wannowa ścienna ma automatyczny przełącznik wanna/natrysk z blokadą.

Bateria Dijon firmy Ferro.

BATERIE PODTYNKOWE FIRMY FERRO

W industrialnej aranżacji grafitową mozaikę z prążkowanych rombów, układanych w heksagony, zestawiono z jasnymi płytkami naśladującymi marmur. Stosując odmienne faktury, kontrastowe barwy, uzyskujemy efekt dynamiki kojarzącej się z miastem, życiem, energią.

Prostokątna umywalka została umieszczona na minimalistycznym stelażu. Kabina prysznicowa typu walk-in, bez brodzika, z przeszkleniem, niemal „znika” we wnętrzu, co sprawia, że łazienka nie traci na przestronności.

W tę przestrzeń doskonale wpisuje się dwufunkcyjna podtynkowa bateria natryskowa Fiesta, schowana pod owalną chromowaną maskownicą tak, że na zewnątrz widoczne są tylko wygodny dwufunkcyjny przełącznik oraz charakterystyczna dla tej linii cienka rączka.

Z tej samej kolekcji jest stojąca bateria umywalkowa z obrotową wylewką, dzięki której łatwiej korzysta się z umywalki.

Bateria natryskowa Fiesta firmy Ferro.

CHROMOWANA ARMATURA Z KOLEKCJI FERRO ONE

Zwolennikom nieco bardziej romantycznego stylu spodoba się jasna aranżacja z heksagonami o pastelowych barwach pudrowego różu, beżu, wanilii, błękitu. Oryginalne płytki stanowią wspólny element strefy wanny i strefy umywalki, doskonale korespondując z bielą ścian, podłogi i ceramiki.

Uwagę przykuwa zieleń rośliny oraz duże okrągłe lustro. Dobrane do tej stylizacji chromowane baterie Ferro One to przykład elegancji, trwałości i wygody. Stojąca bateria umywalkowa ma obrotową wylewkę. Bateria wannowa ścienna posiada ceramiczny przełącznik wanna/natrysk z zaworem zwrotnym.

Baterie chromowane Ferro One firmy Ferro.

KOLEKCJA ARMATURY ŁAZIENKOWEJ ALGEO SQUARE

Łazienka w miętowej odsłonie? Jak najbardziej. Dobry wybór szczególnie dla szukających aranżacyjnej świeżości. Bo umywalka wcale nie musi być biała! Zielona czy turkusowa też wygląda ładnie.

Ciekawy klimat wprowadzają płytki-cegiełki na jednej ze ścian oraz drewniane dodatki: blat pod umywalkę, taboret, kosz. Baterie - umywalkowa i natryskowa - z kolekcji Algeo Square świetnie uzupełniają tę stylizację. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale to także bardzo solidna i funkcjonalna armatura. Wszystkie prezentowane modele baterii wyposażone są w regulatory ceramiczne.

Baterie kolekcji Algeo Square firmy Ferro.

Źródło i zdjęcia: FERRO
Zdjęcie otwierające: Pixabay

FILMY OSTATNIO DODANE