PRODUCENCI
Domarex
ul.Locci 1 , 02-928  Warszawa
tel. 22 842 56 05

Firma Domarex istnieje od 1987, produkuje nowoczesne oświetlenie. Od 2006 roku wprowadziła do produkcji również abażury, do których sprowadza materiały renomowanych producentów zagranicznych. W swojej ofercie posiada serie lamp z drewna egzotycznego oraz stali nierdzewnej. Do wszystkich lamp klient może dobrać indywidualnie abażur oraz kolor drewna. Jednak największą część produkcji stanowią lampy wiszące z abażurami oraz plafony.

Widząc zainteresowanie klientów firma wyspecjalizowała się w produkcji lamp o dużych gabarytach, bez problemu można zamówić lampy o średnicy np. 100 cm i większe. Można też zamówić materiał na zasłony taki jak abażury. Jako nowość oferuje również porady architekta oraz projekty wnętrz.

Szczególną część działalności stanowi produkcja lamp wg indywidualnych projektów. Lampy wykonane przez firmę Domarex zdobią wnętrza hotelu HILTON i SOBIESKI w Warszawie, unikalną PIJALNIĘ WÓD oraz HOTEL MODRZEWIE w Szczawnicy, CENTRUM HANDLOWE KAROLINKA w Opolu, sklepy ROYAL COLLETION oraz wiele apartamentów i restauracji. Atutem firmy jest wysoka jakość produktów za przystępną cenę oraz indywidualne podejście do klienta.

ROZWIŃ OPIS