PRODUCENCI
Aurora Technika Świetlna
ul.Leszczowa 3, 05-140  Serock, Izbica
tel. 512 689 686, 509 429 996, 22 872 55 10

Aurora Technika Świetlna jest firmą, która specjalizuje się w szeroko rozumianym oświetleniu architektonicznym.

Oferta firmy obejmuje:

  • bogatą kolekcję nowoczesnych opraw typu LED
  • dekoracyjne oświetlenie do wnętrz
  • ciekawe oświetlenie łazienkowe z klasą szczelności IP 44
  • duży wybór oświetlenia zewnętrznego, w tym ogrodowego
  • oświetlenie biurowe

Ciekawe rozwiązania oświetlenia do łazienek

Bardzo trudno jest znaleźć interesujące w formie i dobrej jakości oświetlenie łazienkowe. Firma AURORA Technika Świetlna prezentuje Państwu szereg interesujących rozwiązań, które są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Począwszy od pojedynczych lamp sufitowych i naściennych, poprzez serię spotlightów, podświetlanych luster i lusterek powiększających oraz oświetlenie wmontowane bezpośrednio w lustra, a na szafkach z oświetlonymi lustrzanymi drzwiczkami kończąc.

Rejon łazienki podzielony jest na strefy i według tej klasyfikacji łatwo rozpoznać, gdzie można umieścić dany produkt. Oczywiście wszystkie lampy z serii Bathroom Lighting mają klasę szczelności IP 44, co jest niezmiernie istotne.

Wybrane marki oświetlenia:

CARIBONI - oprawy LED LITE skonstruowane z wykorzystaniem diod LED oraz systemu soczewek - mały pobór mocy (od 2 do 24 W), długa żywotność (do100 000 godzin), IP 65; umożliwiają uzyskanie niepowtarzalnych efektów świetlnych, a dzięki niewielkim wymiarom stanowią nowy i bezinwazyjny sposób eksponowania elementów architektonicznych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz (elewacje,mpomniki, ogrody); dostępne trzy rodzaje strumienia i pięć kolorów światła - biały (ciepły i zimny), niebieski, zielony, czerwony i żółty

MM LAMPADARI - sztuka kutego żelaza, formowanego wyłącznie ręcznie, pozwala na kreowanie form, które dają jakość i prestiż oraz urok fantazji - połączone z weneckim szkłem tworzą grę świateł w nieustannie zmieniających się błyskach i oświetlają nowe wymiary stylu

INFORMACJE DODATKOWE

Wszystkie firmy, z którymi współpracuje Aurora Technika Świetlna zasłynęły na świecie z wysokiej jakości, bardzo dobrych rozwiązań technicznych i oryginalnego designu.

ROZWIŃ OPIS