PRODUCENCI
Decolor Home & Garden
ul.Wiertnicza 105, 02-952  Warszawa - Wilanów
tel. 22 648 28 31

Firma Decolor oferuje meble zarówno do wnętrz, jak i ogrodów.

Wysokiej jakości surowce (drewno meranti, mahoniowe, dębowe, loom, rattan, tkaniny) w połączeniu z kreatywnością projektantów belgijskich, francuskich, duńskich oraz polskich owocują szeroką gamą propozycji do salonu, jadalni, gabinetu, sypialni, pokoi kąpielowych i dziecięcych.

W swojej ofercie posiadamy zarówno meble teakowe, jak i wyplatane belgijskich firm: Castle Line, Manutti, Vincent Sheppard; holenderskiej: Borek; niemieckich: MBM i Leco Werke oraz duńskiej – Cane Line.Produkty te wspaniale prezentują się w pięknych ogrodach stanowiąc ich malownicze uzupełnienie. Bogata oferta zaspokoi różnorodne gusta, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne.

Oferowane przez nas meble nie tylko nadają się do ogrodu, na taras, oranżerii, ale też uświetnią zewnętrzną przestrzeń hotelu, restauracji, czy baru. Ich piękno, dzięki wyjątkowej jakości, będzie zachwycać wiele lat.

Od lat współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami takimi jak: Blanc d”Ivoire (Francja), Hemelaer (Belgia), Flamant(Belgia), Berriva (Holandia), Amadeus (Francja), Jolipa (Belgia), Riverdale (Holandia), Holland Collection, Pomax (Belgia), Cane Line (Dania), Castle Line (Belgia), Leco-werke (Niemcy), etc.

Wszystkie nasze propozycje łączy jakość wykonania i wyjątkowa dbałość o detal.
Mając na uwadze wygodę naszych klientów oferowane kolekcje uzupełniliśmy o bibeloty, ciekawe i piękne drobiazgi, które nadają wnętrzu indywidualnego charakteru, stylu i atmosfery. Znajdziecie Państwo miedzy innymi: klasyczne lampy francuskie, świeczniki, ceramikę ozdobna oraz użytkową, niepowtarzalne obrazy, lustra, zegary, pledy kaszmirowe, ozdobne narzuty i poduszki, obudowy i akcesoria do kominka, i wiele innych wyróżniających się urodą drobiazgów.
Warto jeszcze podkreślić, ze nasze kolekcje występują w bardzo krótkich seriach.
Serdecznie zapraszamy do obu naszych salonów, gdzie można poczuć atmosferę ciepłego, domowego wnętrza, pełnego klasy i indywidualnego stylu. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wiele inspiracji.

ROZWIŃ OPIS