PRODUCENCI
Com40 Comforty
ul.Podkocka 4B, 63-460  Nowe Skalmierzyce
tel. 62 76 29 550

Wyjątkowy design, dbałość o proporcje i detale, współpraca z najlepszymi projektantami polskimi i zagranicznymi - tak najkrócej można scharakteryzować produkowane przez naszą firmę meble. Dzięki temu zdobyliśmy uznanie klientów na całym świecie, stając się w bardzo krótkim czasie jednym z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce, zatrudniając 1820 osób i produkując 450 zestawów wypoczynkowych dziennie.

Firma Com40 Comforty z siedzibą w Nowych Skalmierzycach k. Kalisza istnieje od 2000 roku. Dzięki wysokiej wydajności produkcji, specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz młodej, operatywnej kadrze pracowników wspartej doświadczeniem specjalistów, staliśmy się dynamicznym i nowoczesnym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji mebli tapicerowanych.

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001: 2000.

Na kolekcję Comforty składa się 30 zestawów mebli tapicerowanych wykonywanych w ponad 250 obiciach z tkanin bądź włoskich skór o najwyższej jakości. Oferta jest tym atrakcyjniejsza, gdyż proponujemy również bogaty wybór stolików oraz dodatków renomowanych firm światowych takich jak ASA, LEONARDO, MILLEFIORI. Posiadamy własną sieć sklepów. Składa się na nią siedem Salonów Firmowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Nowych Skalmierzycach i Warszawie oraz trzy punkty partnerskie zlokalizowane w największych miastach Polski. Meble produkowane przez firmę Com40 Comforty można także zakupić między innymi w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii i Niemczech.

ROZWIŃ OPIS