PRODUCENCI
Drewpol
ul.Osina 27A, 72-221  Osina
tel. 91 57 90 100

Firma DREWPOL Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji drewnianych frontów meblowych. Już blisko 20 lat dokładamy wszelkich starań, by tworzyć wyrób, który zadowoli najbardziej wymagającego Klienta. Działamy zatem zgodnie z ich oczekiwaniami, nieustannie dbając o utrzymanie parametrów wyrobu na wysokim poziomie. Nasze produkty to niebanalne wzornictwo, różnorodne wybarwienia i najlepsze materiały.

Staramy się zadowolić gusta wszystkich naszych odbiorców, dlatego nasza oferta jest tak szeroka i urozmaicona, a przy tym nieustannie wzbogacana o nowe produkty. Zarówno miłośnicy kuchni klasycznych, jaki i kuchni nowoczesnych znajdą w naszej ofercie produkty, dzięki którym zaaranżują kuchnię w ulubionym stylu.

Materiał: fronty lite: dąb, buk, olcha, akacja, brzoza; fronty okleinowane: czereśnia, dąb, buk

Rodzaje: fronty proste i gięte, fronty ramowe i kratkowe, faliste i łukowe, czoła szuflad

Wykończenie: lakierowane oraz przygotowane do lakierowania.

W swojej ofercie firma posiada również szeroką gamę elementów uzupełniających niezbędnych do wykonania mebli o wysokim standardzie: listwy wykończeniowe, pilastry, szkło, okapy wraz z listwą okapową oraz wiele innych elementów dekoracyjnych.

Nieustannej dbałości o dobrą współpracę z klientami towarzyszą starania o utrzymaniu parametrów wyrobu na wysokim poziomie. Bogata oferta produktowa wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, tak by spełnić oczekiwania odbiorców hurtowych, jak i ostatecznych klientów.

Konsekwencja w realizacji postawionych celów zaowocowała przyznaniem firmie w maju 2002 roku certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001-2000. We wrześniu 2006 roku firma DREWPOL Sp. z o.o. wprowadziła System Kredytowy FSC. Wiąże się on ze stałą kontrolą ilości kupowanego surowca pod katem zgodności ze standardami FSC oraz nadzoru sprzedaży wyrobów certyfikowanych.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: produkcja pod zamówienia klienta, sprzedaż hurtowa i detaliczna w Punktach Partnerskich

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, FSC SGS-COC-2801

ROZWIŃ OPIS