PRODUCENCI
ANTADO Sp. z o.o.
ul.Młyńska 1/3, 83-010  Straszyn
tel. 58 682 89 45, 58 691 01 11

Blisko 25-letnie doświadczenie, różnorodne wzornictwo i szeroka oferta produktów, stawiają firmę Antado w szeregu uznanych na rynku dostawców mebli łazienkowych. W ofercie firmy znajduje się kompletna gama wzorów – od mebli klasycznych, przez gięte, po konstrukcje nowoczesne. Asortyment mebli łazienkowych zawiera pełen przekrój produktów: szafki podumywalkowe w wersji stojącej i podwieszanej, regały łazienkowe i niskie słupki, szafki wiszące lustrzane, lustra z oświetleniem.

Wśród oferty mebli łazienkowych dostępnych na rynku produkty Antado wyróżniają się odwagą wzorniczą form i wykończeń oraz doskonałą jakością. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 r., nieustannie rozwijamy się i wzbogacamy naszą ofertę by zaspokajać rosnące wymagania klientów. W naszym asortymencie znajdują się meble o zróżnicowanej stylistyce – są tu zarówno formy proste, jak i fantazyjne, klasyczne i nowoczesne, stojące i podwieszane.

Nigdy nie nastawialiśmy się na produkcję masową, dlatego mamy odwagę oferować śmiałe dekory w nietuzinkowych zestawieniach. Proponujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania, ponieważ zależy nam, aby meble Antado odznaczały się nie tylko naturalnym pięknem, ale i doskonałą użytkowością.

Piękno naszych mebli jest widoczne w ręcznie wykańczanych detalach, starannym doborze materiałów, ciekawej palecie wzorów. W bogactwie form staramy się znaleźć odrobinę unikalności i niebanalności, mając nadzieję, że dzięki meblom Antado każda łazienka nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Od początku swego istnienia Antado stawia na stylistyczną odwagę, umiejętnie łącząc tradycyjne wzory z nowoczesnymi inspiracjami. Wszystkie meble Antado produkowane są w Polsce, w fabryce w Straszynie koło Gdańska.

ROZWIŃ OPIS