PRODUCENCI
Armal
ul.Stężycka 9, 04-461  Warszawa
tel. 22 673 52 17 (18)

BEL SYSTEM l Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą na polskim rynku od 1995 roku specjalizującą się w: produkcji i dystrybucji pomp, serwisie systemów dystrybucji wody, projektowaniu i wykonawstwie systemów ciśnieniowych, systemów uzdatniania wody, przepompowni ścieków, układów sterowania i automatyki.
Od 2000 roku BEL SYSTEM l Sp. z o.o. jest na rynku polskim wyłącznym przedstawicielem handlowym hiszpańskiej firmy ESPA.
Oferujemy wysokiej jakości pompy do wody użytkowej, ścieków, techniki basenowej i hydromasażu, wody deszczowej, zdemineralizowanej oraz morskiej. Jakość oferowanych produktów została potwierdzona certyfikatem ISO 9001 oraz atestami PCBC. Polecane przez nas pompy są produktami nowoczesnymi, wysokiej jakości, wykonanymi z materiałów o dużej trwałości takimi jak: stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, ceramika, modyfikowane tworzywa sztuczne i inne. Wykonujemy projekty systemów pompowych dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie pomp są pompy cyrkulacyjne do c.o. i c.w.u. słoweńskiej firmy IMP PUMPS. W oferowanych Państwu pompach cyrkulacyjnych zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Potwierdzeniem tego jest wysoki stopień niezawodności pracy pomp, łatwy ich montaż, skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniem w przypadku wystąpienia przeciążeń. Oferowane przez nas pompy charakteryzują się następującymi parametrami wyróżniającymi je spośród innych pomp: rozwiązania technologiczne na najwyższym poziomie, wysoka sprawność, niska energochłonność, możliwość pracy ciągłej, niski poziom hałasu, niezawodność pracy. W ofercie firmy znajdują się również armatura kuchenna i łazienkowa armal.

 


Firma BEL SYSTEM l Sp. z o.o.oferuje Państwu: bezpłatne doradztwo techniczne, projektowanie systemów pompowych, projektowanie systemów automatyki, szkolenia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasze Biura Techniczno-Handlowe w Warszawie, Lesznie i Bielsku-Bialej oraz sieć dystrybutorów w całym kraju służą Państwu radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych. Nasza szeroka oferta handlowa oraz bezpłatne doradztwo techniczne, szkolenia i skuteczny serwis na terenie kraju spełnią z pewnością Państwa wszelkie oczekiwania i wymagania. Z dniem 1 lutego 2007 nastąpiła zmiana nazwy i adresu firmy:

BELSAN Sp. z o.o.
STĘŻYCKA, 9, 04-461 WARSZAWA
TEL./FAKS 022 673 52 17 (18)
www.belsan.pl
e-mail:
pompy@belsan.pl
e-mail: belsan@belsan.pl

ROZWIŃ OPIS