PRODUCENCI
Bisk
ul.Podleśna 19, 05-532  Baniocha, Łubna
tel. 22 736 46 00

Bisk S.A. - polski producent akcesoriów łazienkowych jest obecny na rynku od 1982 roku. 24 lata działalności firmy oraz ciągły rozwój oferty pod względem jakości i wzornictwa uplasowały nas na pozycji lidera w Polsce oraz pozwalają nam cieszyć się mianem największego specjalisty od akcesoriów łazienkowych.

Nasz najważniejszy cel to tworzenie nowych produktów o najwyższej jakości będących odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na nowoczesność, ciekawe wzornictwo, wysokie walory użytkowe jak również atrakcyjność cenową. Bisk S.A. jako pierwszy zastosował w produkcji akcesoriów łazienkowych technologię wtrysku tworzywa z azotem.

Dzięki tej inwestycji uzyskaliśmy poprawę jakości wyprasek, wyeliminowaliśmy ograniczenia grubości i gabarytów oraz przede wszystkim umożliwiliśmy produkcję design najwyższej jakości zachowując dużą szczegółowość detalu, lekkość i ostrość krawędzi.

Bisk S.A. stale współpracuje z renomowanymi fińskimi i polskimi projektantami, posiada własny system projektowy oraz stale unowocześnia technologię produkcji.

Ponadto firma stale umacnia swoją pozycje na rynkach 22 krajów europejskich, do których eksportuje produkty. W planach firmy jest również zdobywanie kolejnych rynków Europy.

Nasze marki:

BISK COLLECTION - to zintegrowane kolekcje najwyższej jakości armatury, akcesoriów łazienkowych i zestawów natryskowych. Harmonijne połączenie umożliwiające zaaranżowanie wnętrza łazienki w przemyślany i wyrafinowany sposób.

NICE SEA - szeroki wybór akcesoriów dekoracyjnych, nowe kolekcje wolnostojące w ofercie NICE SEA to prostota i elegancja doskonale wpisujące się w trend nowoczesnej i przyjaznej mieszkańcom łazienki, która staje się miejscem odpoczynku o niebanalnym charakterze.

MASTERLINE by BISK - linia dedykowana klientom instytucjonalnym

W roku 2009 nasza oferta wzbogacona została o dwie linie zestawów natryskowych. PRESTIGE - stworzony z myślą o klientach szukających doskonałego wzornictwa i najwyższej jakości oraz SELECT dla wszystkich, którzy przy wyborze produktu kierują się przede wszystkim funkcjonalnością.

CHARAKTERYSTYKA WYBRANYCH GRUP PRODUKTÓW

Kolekcja ARKTIC

Kolekcja akcesoriów łazienkowych ARKTIC to przede wszystkim współczesny design i niezawodna jakość stali nierdzewnej.

Kolekcja VIRGINIA

Doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnym jak i bardziej klasycznym wystrojem wnętrza. Dopracowane owalne formy i szczotkowany nikiel nadają kolekcji bardzo elegancki wygląd. Przyszli użytkownicy docenią również wyjątkowo wygodny opcjonalny system montażu na klej. Nie wymaga wiercenia, oszczędza czas i wybacza błędy (awaryjna możliwość odklejenia).

VIRGINIA i ARKTIC należą do grupy czterech kolekcji zbudowanych w ramach koncepcji BISK Collection. Akcesoria łazienkowe, baterie i zestawy natryskowe w harmonijnym połączeniu stylu i funkcjonalności. Baterie z kolekcji VIRGINIA i ARKTIC, zostały wykonane z wysokiej jakości mosiądzu i wyposażone w aeratory, pozwalające na zaoszczędzenie do 50% zużywanej wody. Zastosowano też wężyki typu PEX, zapewniające doskonałą ochronę mikrobiologiczną i zwiększą trwałość zestawu. Dodatkowo armatura z kolekcji BISK, objęta jest programem serwisu, gwarantującym dokonanie naprawy w ciągu 48 godzin od zgłoszenia problemu.

NICE SEA

To marka, która powstała w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie kupujących dekoracją wnętrza. Umożliwia zabawę kolorami, modnymi wzorami i formą, które w niezobowiązujący sposób pozwalają zaaranżować wnętrze zgodnie z ostatnimi tendencjami. NICE SEA proponuje następujące grupy produktów:

KOLEKCJE WOLNOSTOJĄCE

Począwszy od klasycznych kolekcji ceramicznych jak STARFISH, poprzez popularne drewno w kolekcjach takich jak VIGGO czy OKAPI, aż po ekscentryczne FUNKY i zabawne FRUIT i LILLY. Oferta kolekcji wolnostojących to wynikowa różnych gustów i potrzeb umożliwiająca zabawę w dekoracje bardzo szerokiej grupie odbiorców.

DYWANIKI, RĘCZNIKI ANTYPOŚLIZGOWE, MATY

Bawełniane, akrylowe i z mikrofinu. Gładkie, we wzory kwiatowe i abstrakcyjne. Utrzymane w barwach naturalnych i bardziej wyzywające, tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie.

ZASŁONKI I DRĄŻKI

Pełne wzorów i kolorów zasłonki kąpielowe NICE SEA to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, łączące w sobie funkcjonalność i estetykę. Drążki wykonane ze stali nierdzewnej lub aluminium gwarantują długie i wygodne użytkowanie zestawu.

INFORMACJE DODATKOWE

Dystrybucja: przez sieć hurtowni i liczne punkty sprzedaży detalicznej oraz specjalistyczne i spożywczo-przemysłowe sieci supermarketów

ROZWIŃ OPIS