PRODUCENCI
Andex
ul.Czerwona 14, 96-100  Skierniewice
tel. 46 833 98 27

Przedsiębiorstwo ANDEX jest polskim producentem elementów wyposażenia łazienek istniejącym na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją galanterii łazienkowej na bazie mosiądzu. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość i przystępna cena. W ciągłej produkcji znajdują się 4 serie wyrobów:

ANDEX-Classic kolekcja produkowana od początku istnienia firmy, stale wzbogacana o nowe elementy i sposoby wykończenia. Obecnie liczy około 70 różnych elementów, dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych: chrom, chrom + złoto, białe + chrom, białe + złoto, satyna, na zamówienie mogą być wykonane całe elementy złocone.

ANDEX-Sanibella kolekcja charakteryzująca się delikatniejszymi kształtami, prostą formą opartą o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 35 elementów, wykończenie chrom.

ANDEX-Modern jest odpowiedzią na pojawiający się trend wykorzystywania drewna w wykończeniu łazienki. Kolekcja oparta o kształt prostokąta wzbogacona wstawką z drewna egzotycznego lub mosiężną satynowaną. Kolekcja liczy 16 elementów. Wykończenie chrom + drewno, chrom + satyna.

ANDEX Bez Barier to seria, która pomaga pokonać przeszkody i ułatwia swobodne korzystanie z łazienki. Uchwyty BEZ BARIER mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować, co sprawia, że pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Wykonane są z materiałów odpornych na korozjęsprawdzają się w warunkach, jakie panują w łazienkach. Seria ANDEX Bez Barier stylistycznie doskonale pasuje do obecnej na rynku serii ANDEX Classic.

Firma prowadzi także produkcję jednostkową, na specjalne zamówienie klienta.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: hurtowa i detaliczna

Gwarancja: 3 lata

Aprobaty i certyfikaty: deklaracja zgodności CE

Usługi: tokarskie i ślusarskie

Pozostała oferta: różnego rodzaju produkty z mosiądzu wykonywane na zamówienie

ROZWIŃ OPIS