PRODUCENCI
Adah
ul.Beskidzka 5/B, 34-120  Andrychów
tel. 33 875 47 23, 33 870 46 60

Drążki do zasłon prysznicowych i półki narożne do łazienek ADAH pozwolą podnieść estetykę i funkcjonalność już istniejącej łazienki oraz wydzielić część kąpielową. Działająca od 1991 r. na rynku firma produkująca drążki do zasłon łazienkowych "Adah sp.j." z Andrychowa proponuje rozwiązanie oszczędne, estetyczne i wygodne.

Montując drążek rozprężny, kątowy lub łukowy oraz zasłonę prysznicową można uzyskać tanim sposobem oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki, oszczędzić na kosztach wytworzenia ciepłej wody (najczęściej gaz lub energia elektryczna) oraz kosztach odprowadzenia ścieków. Prysznic zamiast kąpieli w wannie to około 3-krotnie mniejsze zużycie wody, oszczędność czasu i wygoda (posadzka pozostaje sucha). Koszt zakupu drążka i zasłony jest o wiele niższy niż koszt zakupu i zabudowy kabiny prysznicowej.

Drążek montowany jest nad już istniejącą wanną, a dzięki różnorodności oferowanych wyrobów istnieje możliwość dopasowania kształtu, wymiarów i koloru do większości łazienek. Mając dwie ściany równoległe na końcach wanny czy też natrysku można zaledwie w kilka minut zamontować drążek rozprężny z zasłoną bez konieczności wiercenia.

Drążki rozprężne dostępne są o rozpiętości od 70 cm do 250 cm (zakresy drążków z płynną regulacją: 70-110 cm, 105-180 cm, 140-250 cm). W przypadku gdy wanna (brodzik) stoi w narożniku lub pod piecykiem gazowym, stosuje się drążek kątowy (90/90 cm) lub uniwersalny kątowy. Takie rozwiązanie pozwala zabudować prysznic z trzech stron.

Drążek narożny jest mocowany do ścian przez kołki mocujące i podwieszany do sufitu dla uzyskania dodatkowej stabilizacji. Bardzo modne w łazienkach stają się półokrągłe wanny narożne. Do zabudowy wanien o takim kształcie dedykowane są drążki łukowe: symetryczne (80/80, 90/90, 120/120, 140/140 oraz 150/150 cm) i asymetryczne (105/120, 105/140, 105/150 cm).

Drążki te produkowane w dwóch grubościach i zróżnicowanej kolorystyce: 28 mm - kolory: biały , srebrny efekt chromu (elektropolerowany lub walcowany - linia "economic"), srebrny anoda (matowy-satyna), popielaty, jasnobeżowy, jasnoniebieski, różowy, czerwony, brązowy, oraz 20 mm - kolory: biały, srebrny efekt chromu (elektropolerowany lub walcowany - linia "economic"), srebrny anoda (matowy).

W 2003 roku firma ADAH rozszerzyła swoją ofertę o półki narożne do łazienek, które montowane rozprężnie w narożniku łazienki pozwalają na niewielkiej przestrzeni umieścić wiele drobnych kosmetyków niezbędnych w łazience.  Półki produkowane są w dwóch wersjach: półka "ANNA" z czterema plastikowymi półkami, do zastosowania w narożniku natrysku lub nad wanną oraz półka "EWA", która oprócz trzech półek wyposażona jest w trzy wieszaki na ręczniki. Od 2008 roku do oferty wprowadzono półkę narożną Olivie.

Do montażu wymagane jest wiercenie otworu w narożniku ścian. Oferta firmy obejmuje również zasłony łazienkowe. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo zasłon łazienkowych tekstylnych i PCV pozwala dostosować je do wnętrza i sprostać oczekiwaniom właściciela.

NOWOŚĆ 2010 - drążki okrągłe z rury aluminiowej o średnicy 28 mm montowane do ściany bocznej łazienki

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: hurt i detal

Gwarancja: rok

Pozostała oferta:

  • zasłony do łazienek: tekstylne i z PVC
  • kółka do zasłon prysznicowych dostosowane do kolorów drążków
ROZWIŃ OPIS