PRODUCENCI
Bsh Sprzęt Gospodarstwa Domowego
ul.Al. Jerozolimskie 183 , 02-222  Warszawa
tel. 22 572 76 00

Sprzęt gospodarstwa domowego Boscha od ponad stu lat jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności. Kontynuując filozofię założyciela marki - Roberta Boscha - dbamy o wyjątkową funkcjonalność i perfekcję każdego detalu.

Innowacje technologiczne, które stosujemy, są stale badane i poddawane testom. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadczasowa, prosta forma wnosi do naszych wnętrz elegancję i styl. Decydując się na nasz sprzęt możesz być pewien, że nawet po wielu latach będzie prezentował się i funkcjonował doskonale.

Filozofia marki

"Lepiej stracić pieniądze niż zaufanie" - te słowa Roberta Boscha do dziś stanowią credo naszej marki. Bosch to firma o 120-letniej tradycji, a jednocześnie jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie. Dziś jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności. Claim marki "Technologia bliżej nas" podkreśla innowacyjność i funkcjonalność produktów . Nowe technologie służą bowiem poprawie komfortu naszego życia i chronią środowisko naturalne.

Bosch traktuje innowacje priorytetowo i dlatego, niezależnie od warunków gospodarczych, przeznacza istotne środki finansowe na działalność badawczo-rozwojową. Myślenie to ma swoje odzwierciedlenie w liczbie zgłaszanych do patentu innowacji - w roku 2005 było to ponad 2800 wynalazków. Wiele technologii zastosowanych po raz pierwszy w produktach Boscha stało się rynkowym standardem.

Zasłużyć na zaufanie i nie stracić go to jest w dzisiejszych czasach jeszcze trudniejsze. Szczególną  uwagę zwracać trzeba na ochronę środowiska naturalnego. Ochrona przyrody i dóbr naturalnych stanowią obecnie cel nowych technologii wprowadzanych w naszej marce. Urządzenia Boscha stały się wyjątkowo oszczędne jeśli chodzi o zużycie energii i wody. Na przestrzeni ostatnich 17 lat chłodziarki ograniczyły zużycie energii aż o 58%, zużycie wody w pralkach spadło o 66%, a w zmywarkach o 30%. Około 50 milionów Euro, które rocznie wydajemy, aby odciążyć środowisko naturalne to inwestycja w zaufanie przyszłych pokoleń.

ROZWIŃ OPIS