PRODUCENCI
Dom Bianco
ul.Al. Krakowska 5, 05-09  Raszyn
tel. 22 720 11 98 / 99

Firma Dom Bianco jest przedstawicielem generalnym urządzeń do zabudowy Smeg, okapów Faber i zlewozmywaków Villeroy&Boch.

Firma Dom Bianco powstała na polskim rynku w 1991 roku jako dystrybutor dwóch włoskich marek: Candy i San Giorgio. Kiedy pod koniec lat .90-tych wzrosło zainteresowanie sprzętem do zabudowy i urządzeniami wyróżniającymi się nietypowym wzornictwem, wprowadziliśmy na polski rynek profesjonalne urządzenia marki Smeg i Faber. Obie te firmy doskonale reprezentują zarówno włoski styl, jak i dążenie do doskonałości użytkowania. Dzięki współpracy z projektantami światowej sławy i ciągłą pracą nad rozwiązaniami technologicznymi, tworzą urządzenia, które nadają kuchni nowe znaczenie.

W wyniku dalszego rozwoju oraz w celu zapewnienia kompleksowej oferty w zakresie wyposażenia kuchni, wzbogaciliśmy nasz asortyment o wysokiej klasy zlewozmywaki ceramiczne Villeroy & Boch.

Dzięki urządzeniom doskonałym zarówno pod względem wzornictwa, jak i cech użytkowych, staramy się tworzyć kuchnie piękne i praktyczne, stanowiące serce każdego domu. Wyjątkowa stylistyka naszych urządzeń daje nieograniczone możliwości realizacji oryginalnych pomysłów.

Smeg oferuje urządzenia zarówno do zabudowy jak i wolnostojące. Gama urządzeń obejmuje kompleksowe wyposażenie kuchni: piekarniki, płyty grzewcze, kuchnie, okapy, chłodziarki, zmywarki, pralki oraz zlewozmywaki i baterie. Produkty Smeg odzwierciedlają styl .Made in Italy. przez połączenie najwyższej jakości materiałów, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i niepowtarzalnego wzornictwa.

Założona w 1955 roku firma Faber zajmuje obecnie pozycję światowego lidera w produkcji własnej marki okapów kuchennych. Dbając o design, elegancję stosowanych materiałów, o linię i formę, Faber oferuje okapy na najwyższym technologicznym poziomie w branży. Dzięki doświadczeniu i know-how firmy Faber okap ze zwykłego elementu zabudowy kuchennej stał się eleganckim i funkcjonalnym urządzeniem.

Firma Villeroy & Boch posiada ponad 260 lat doświadczenia w produkcji tworzyw ceramicznych. To marka rozpoznawalna w wielu krajach Europy i wielu miejscach na świecie, identyfikowana z produktami najwyższej jakości. Oferta firmy obejmuje wyposażenie łazienek i zlewozmywaki kuchenne, naczynia stołowe wraz z akcesoriami dekoracyjnymi oraz wellness.

ROZWIŃ OPIS