PRODUCENCI
Ardo
ul.Żupnicza 17, 03-821  Warszawa
tel. 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)

ARDO to firma innowacyjna dla której priorytetem jest najwyższa jakość urządzeń. Osiągnięcia technologiczne, które świadczą o doskonałości marki, są zarówno pod względem surowców jak i maszyn stosowanych do produkcji, na polu informatyki, zużycia energii, bezpieczeństwa, kontroli, ochrony środowiska. W konsekwencji, sprzęt ma bardzo niską usterkowość a co za tym idzie jest naprawdę niezawodny i trwały.

Każdy element wewnętrzny naszych urządzeń zostaje poddany obróbce antybakteryjnej. Pod względem zużycia energii można powiedzieć, że wydajność całej gamy oferowanych przez nas produktów jest wyższa niż ta wymagana w przepisach.

To samo tyczy się głośności naszego sprzętu. Zastosowana technologia nie jest wyeksponowana lecz ukryta. Jest cicha, czysta, prosta, na miarę dziecka. To nie tylko funkcjonalność ale także walory estetyczne. Jedynie piękny dom zasługuje na miano prawdziwego domu. Przedmiot powinien być piękny aby móc zająć miejsce w domu.

Wszystkie urządzenia ARDO są wykonane z ekologicznych tworzyw co pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko podnosząc przy tym jednocześnie ich jakość i skracając procesy recyklingu. Czujemy się odpowiedzialni za nasze produkty, również po ich zużyciu.  Dlatego zdecydowaliśmy się pokrywać  koszty związane z recyclingiem oraz utylizacją.

ARDO S.A. posiada również certyfikat ISO14001, który gwarantuje prowadzenie działalności produkcyjno sprzedażowej z poszanowaniem najwyższych standardów ekologicznych.

Krzysztof Małek - ekspert Ardo - sugeruje na jakie parametry należy zwrócić uwagę przy zakupie urządzeń pralniczych.

PRALKI:

Powiększ łazienkę - kup nową pralkę!

Ostatnim hitem na rynku stały się pralki dla osób posiadających małe łazienki, są to urządzenia zarówno ładowane od góry oraz tradycyjne ładowane od frontu w wersji slim. Ostatnio hitem stały się pralki o zmniejszonej głębokości i dużym załadunku. Standardowo warto zwrócić uwagę na fakt, aby nasza pralka pomimo niewielkich gabarytów posiadała klasę efektywności energetycznej i prania A lub A+, co pozwoli nam na znaczne oszczędności wody oraz energii elektrycznej.

Nowoczesne urządzenia w większości posiadają również wyświetlacz LCD, który w bardzo czytelny sposób informuje o wykonanych i planowanych czynnościach pracy pralki. Nie należy zapominać o jakości prania poszczególnych tkanin, szczególnie w przypadku wełny, dzięki funkcji Woolmark Approved urządzenie gwarantuje bezpieczne pranie wełnianej garderoby.

Doskonałym przykładem jest znajdująca się w najnowszej ofercie ARDO zaawansowana technologicznie pralka FLSO 126 L o głębokości mniejszej o około 10 cm od oferty standardowej.

PRALKO-SUSZARKI:

Sezon jesienno-zimowy zwiększa zainteresowanie urządzeniami do suszenia pranej odzieży. Idealnym rozwiązaniem jest pralka i suszarka w jednym. Nowoczesne urządzenia są w stanie nie tylko ekonomicznie wyprać oraz skutecznie i cicho odwirować pranie, ale również samodzielnie uruchomić suszenie. Tak samo jak w przypadku pralek należy pamiętać o klasach efektywności energetycznej i prania, a także suszenia. Parametry o niskim zużyciu energii i wody z pewnością przełożą się na oszczędności w naszym domowym budżecie.

Co bardzo istotne, im wyższa prędkość wirowania danego urządzenia, tym krótszy czas suszenia prania i tym samym mniejsze zużycie energii elektrycznej. Podobnie jak przy zakupie pralki, także tutaj warto zwrócić uwagę na certyfikat Woolmark czy obecność wyświetlacza LCD, który zdecydowanie ułatwi nam korzystanie z urządzenia. Dobrym przykładem, spełniającym wszystkie powyższe wymogi jest model ARDO WDO 1485 L, który potrafi jednocześnie wyprać i wysuszyć 5 kg kontrolując wilgotność suszonych rzeczy, dzięki czemu nie ulegną zbytniemu przegrzaniu.

ROZWIŃ OPIS