PRODUCENCI
Brw
ul.Wojska Polskiego 3, 39-300  Mielec
tel. 17 788 06 00, 17 788 06 10

WYŁĄCZNIE POLSKI KAPITAŁ

BRW Sp. z o.o., to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji mebli oraz frontów meblowych. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i wysokie kwalifikacje pracowników sprawiają, że BRW w krótkim czasie stało się wiodącym producentem w branży meblarskiej.

Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Ogromne znaczenie dla firmy ma ochrona środowiska. W związku z tym każdy materiał i komponent, używany w procesie produkcji, jak również stosowane technologie spełniają wszelkie możliwe wymagania ekologiczne. Dotyczy to również odpadów produkcyjnych, które w całości są utylizowane.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Wysoką jakość każdego produktu, potwierdza m.in. przyznany firmie certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży mebli i elementów meblowych, oraz certyfikat ISO 14001, zaświadczający, iż BRW wprowadziła i stosuje system zarządzania środowiskiem w zakresie produkcji mebli i elementów meblowych.

Zarówno fronty, jak i korpusy meblowe produkowane przez BRW uzyskały też atesty higieniczne wydane przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

UZNANIE KONTRAHENTÓW

Firma spełnia wymagania i oczekiwania wszystkich klientów, dopasowując się do trendów, panujących na rynku, oraz kreując nowe style, zgodne z sugestiami mającymi swe źródło u naszych krajowych i zagranicznych partnerów biznesowych.

STAŁY ROZWÓJ

Od początku istnienia, firma systematycznie aktualizuje ofertę o nowe produkty. Dlatego, obok szerokiej gamy frontów meblowych w ofercie BRW pojawiły się również gotowe zestawy mebli, oraz meble systemowe. BRW produkuje funkcjonalne oraz estetyczne meble, a najniższe ceny sprawiają, że są to meble na każdą kieszeń. Bogata gama oferowanych przez firmę frontów, umożliwia klientowi stworzenie kuchni według własnego, wymarzonego projektu, co sprawia, ze każda kuchnia - tak szczególne przecież miejsce w każdym domu - może mieć swój własny niepowtarzalny charakter i klimat.

Program ArCON-BRW - to prosty w obsłudze a zarazem w pełni profesjonalny program do projektowania kuchni wraz z możliwością tworzenia dokumentacji technicznej

ROZWIŃ OPIS