PRODUCENCI
Semmelrock Stein+Design
ul.1 Maja 6  Kołbiel
tel. 25 756 21 00 , 25 756 21 56

Nieszablonowa oferta

Ofertę firmy Semmelrock Stein + Design wyróżnia szeroki asortyment szlachetnej kostki brukowej i płyt tarasowych, które dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Ilość wzorów ułożenia i rodzajów powierzchni gwarantuje możliwość dowolnego i indywidualnego projektowania przestrzeni wokół domu i w ogrodzie. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wyrafinowany pomysł na ogród lub otoczenie domu zrealizowany zostanie w wysmakowanym stylu.

Innowacyjne produkty

Produkty marki Semmelrock to także nieprzemijające piękno, najwyższa jakość przez długie lata oraz stałe inwestycje w ich unowocześnianie. Innowacyjna technologia hydrofobizacji sprawia, że nasza kostka brukowa i płyty tarasowe charakteryzują się najwyższą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, a ich powierzchnia dzięki powłoce ochronnej Color Protect nie traci intensywnego koloru i jest odporna na zabrudzenia.

Kostka w Twoim stylu

Naszym przesłaniem jest możliwość wyrażenia własnego i indywidualnego stylu także wokół miejsca zamieszkania. Wybierając kostkę, możesz zdecydować, czy Twój ogród będzie śródziemnomorską oazą a dom wytwornym dworkiem.

Naturalny wdzięk. Naturo to oryginalna kostka brukowa przypominająca prawdziwy granit. Doskonale nadaje się do tworzenia nastrojowych miejsc takich jak: tarasy, ścieżki ogrodowe, alejki wokół domu oraz podjazdy. Mała wielkość i nieregularny kształt kamieni pozwalają dopasować kostkę do każdego pomysłu oraz tworzyć niebanalne wzory ułożenia. Ich atrakcyjność wzbogacić mogą trzy różne kolory powierzchni: jura, jasnoszary oraz antracyt.

Ciepło południa. Kto lubi kraje południowe i panującą tam atmosferę, może odtworzyć ją w swoim domu i ogrodzie wybierając „postarzaną” kostkę brukową Vindobona lub Castello antico. Kostki o „postarzanej” powierzchni idealnie prezentują się w zacienionych alejkach w ogrodzie i wokół domu. Nierówne krawędzie rozluźniają obraz powierzchni, która swoim wyrazistym charakterem przypomina stary śródziemnomorski bruk.

Klasyczna elegancja. Płyty tarasowe to produkty w klasycznym formacie 40x40 cm, który doskonale nadaje się do aranżacji eleganckich tarasów, schodów, obrzeży basenów i alejek ogrodowych. Ich powierzchnia uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu mieszanki szlachetnych kruszyw oraz specjalnej metodzie płukania, która nadaje tym produktom specyficzny, bardzo elegancki charakter.

Piękno kamienia

Produkty Bradstone to płyty i murki ogrodowe o wyglądzie naturalnego kamienia. Przy pomocy tradycyjnych metod wykorzystywanych w sztuce kamieniarstwa, udaje się odtworzyć naturalną strukturę i kształt. Powstała w ten sposób replika naturalnego kamienia, w przeciwieństwie do swojego oryginału jest znacznie tańsza, łatwiejsza w układaniu i odzwierciedla wszystkie jego najlepsze cechy. Kto w swoim ogrodzie pragnie odtworzyć tą wyjątkowo ciepłą atmosferę, zachwyci się także harmonią jednolitych kształtów i kolorów produktów Bradstone.

INFORMACJE DODATKOWE

Aprobaty i certyfikaty: PN-EN 1338 (kostka brukowa), PN-EN 1339 (płyty brukowe), PN-EN 1340 (krawężniki betonowe), Aprobata Techniczna IBDiM nr: AT/2003-04-1567 (korytko ściekowe), AT/2004-04-1710 (betonowa kostka brukowa Nardo 40), AT/2003-04-1566 (betowa płyta ażurowa EKO-AŻUR)

Usługi: transport, doradztwo techniczne, projektowanie dla klientów CADPROJEKT

Nagrody: Certyfikat Solidna Firma ’05/’06, nagroda Srebrny Kask dla płyt Corona Brillant na Międzynarodowych Targach Lubelskich LUBDOM ’06, złoty medal dla Płyt Bradstone Old Town na Międzynarodowych Targach Lubelskich LUBDOM ’07, wyróżnienie dla kostki Naturo na łódzkich targach INTERBUD ’07

Pozostała oferta: system ogrodzeniowy SONNBLICK, cegła ogrodowa VARIO (tworzenie murków, kwietników, donic, ławek), elementy drogowe (krawężniki, obrzeża), elementy małej architektury (palisady, gazony), kostka brukowa przemysłowa

ROZWIŃ OPIS