PRODUCENCI
Dlh Poland
ul.Sosnkowskiego 1D, 02-495  Warszawa
tel. 22 667 44 14

DLH w Polsce rozpoczęło działalność w 1990 roku. W pierwszych latach zajmowało się eksportem tarcicy i materiałów płytowych produkowanych przez Polski Przemysł Drzewny. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Polska była nie tylko eksporterem surowców i wyrobów drzewnych, ale stała się bardzo atrakcyjnym rynkiem, importującym i konsumującym szlachetne gatunki drewna z całego świata. I właśnie ta płaszczyzna działania stała się głównym kierunkiem rozwoju DLH Drewno w Polsce.

Deska i-DECK zbudowana jest z litego drewna egzotycznego Bangkirai, Massaranduba, Cumaru, Tatajuba czy Ipe oraz modrzewia. Gatunki drewna stosowane na zewnątrz charakteryzują się bardzo dużą odpornością na destrukcję biologiczną w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Odpowiedzialna za to jest wysoka gęstość drewna oraz duża zawartość garbników. Trwałość tych gatunków nawet bez impregnacji jest kilkakrotnie wyższa niż impregnowanej sosny. Szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznych żółcieni po mahoniowe brązy i czerwienie, nadaje otoczeniu unikalny klimat.

Produkty i-DECK są prestiżowym materiałem wykorzystywanym przez projektantów i wykonawców. Niezależnie od tego czy budujemy basen na otwartym powietrzu, taras, restaurację czy urządzamy ogólnie dostępny teren rekreacyjny, i-DECK spisuje się doskonale.

Deska tarasowa i-DECK to różnorodna kolorystyka oraz wieloletnia eksploatacja bez konieczności impregnacji środkami chemicznymi. Ścisła struktura drewna daje piękną gładką powierzchnię, odporną na niszczące działanie szkodników i warunków atmosferycznych.

Materiał: lite drewno egzotyczne, jedno- lub dwustronnie ryflowane

Rodzaje drewna: bangkirai, massaranduba, ipe, tatajuba, cumaru i inne

Wykończenie powierzchni: produkt niewykończony, może być olejowany

Wymiary (dł./szer./gr.) [mm]:

● (2000-5000)/90/19

● (2000-5000)/120/21

● (2000-5000)/145/21

● (2000-5000)/145/25

Wilgotność drewna: 25-30% do zastosowań zewnętrznych; montowanie wewnątrz obiektów wymaga wcześniejszego wysuszenia drewna do poziomu 9-10% wilgotności

Montaż: deski przykręcane wkrętami nierdzewnymi do legarów

Dodatkowe elementy systemu: legary

ROZWIŃ OPIS