Schody strychowe FAKRO GREENSTEP: nowa generacja wygody i bezpieczeństwa

Schody na strych stanowią funkcjonalne rozwiązanie dla domów z niewykorzystaną przestrzenią pod dachem. Ułatwiają one dostęp do strychu, umożliwiając jego praktyczne zagospodarowanie na dodatkową powierzchnię magazynową dla sezonowych bądź tymczasowo nieużywanych przedmiotów, zwiększając tym samym przestrzeń użytkową w domu.

Schody strychowe FAKRO GREENSTEP: nowa generacja wygody i bezpieczeństwa

Efektywność energetyczna

Nowoczesne schody strychowe z linii GREENSTEP wyróżniają się na tle konkurencji jednym z najniższych współczynników przenikania ciepła, osiągając wartość do 0,48 W/m2K.

Osiągnięcie tak dobrych parametrów było możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, w tym klapie termoizolacyjnej wypełnionej styropianem, uszczelnieniom, nowemu profilowi skrzynki oraz opcji regulacji pokrywy.

Prosty w instalacji produkt zapewnia nie tylko estetykę i wygodę użytkowania, ale również znacząco wpływa na efektywność energetyczną budynku.

Schody dopasowane na miarę

Schody strychowe GREENSTEP umożliwiają indywidualne dostosowanie do potrzeb użytkownika poprzez selekcję wymiarów i grubości klap, a także wysokości skrzynki. Pozwala to na idealne wkomponowanie schodów w specyfikę danej przestrzeni, gwarantując łatwy i bezpieczny dostęp do strychu.

Dzięki temu rozwiązaniu maksymalizuje się użytkowanie dostępnej powierzchni, zapewniając przy tym komfort użytkowania.

Otwarcie schodów strychowych GREENSTEP wymaga zaledwie jednego kliknięcia. Prostota i intuicyjność obsługi, osiągnięta dzięki specjalnemu zamkowi zatrzaskowemu, sprawia, że dostęp do strychu jest teraz bardziej dostępny niż kiedykolwiek.

Prostotę i intuicyjność obsługi osiągnięto dzięki zastosowaniu zamka zatrzaskowego.

Bezpieczeństwo i komfort

Nowa generacja schodów strychowych gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo i komfort. Antypoślizgowe stopnie zapewniają stabilność kroków, a przemyślana konstrukcja zwiększa przestrzeń między drabinką a klapą, co ułatwia poruszanie się.

Dostosowywane stopki schodów zapewniają ich stabilność na różnych typach podłóg, co czyni korzystanie z nich bezpiecznym i przyjemnym doświadczeniem.

Dbałość o szczegóły

Schody GREENSTEP doskonale komponują się z wnętrzem dzięki białej klapie, która idealnie wpasowuje się w linię sufitu. Użycie specjalnych listew wykończeniowych LXA-W lub LXA-PVC umożliwia doskonałe zatuszowanie ewentualnych szczelin wokół schodów, co zapewnia estetyczne i spójne wrażenie estetyczne wnętrza.


Źródło i zdjęcia: FAKRO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT