Nowe kolory w kolekcji uchwytów Fabricio

Właściwości mosiądzu są dobrze znane wszystkim. Mosiądz to świetny wybór, kiedy chcemy urządzić wnętrze w stylu skandynawskim, klasycznym czy nowoczesnym. Firma GTV nie miała żadnych wątpliwości, dodając ten właśnie kolor do kolekcji uchwytów Fabricio.

Nowe kolory w kolekcji uchwytów Fabricio

Uchwyty do mebli to nie tylko dodatek, to coś znacznie więcej. To uchwyty nadają meblom oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Nie trzeba wiele, aby nasza przestrzeń zyskała nowoczesny akcent, który podkreśli indywidualny gust i preferencje.

Wnętrza potrafią zyskać urok, jeśli postawimy na detale takie jak uchwyty i gałki do mebli. Niewielkim kosztem możemy zamienić zwykły mebel w oryginalny i niepowtarzalny element przestrzeni lub go subtelnie udekorować.

Mosiądz to kolor kojarzący się z prostotą, ale też niezwykłą elegancją, który idealnie sprawdzi się w zimowych, ciemnych i kontrastowych pomieszczeniach, jak również we wnętrzach w kolorze brunatnym, z brązowymi odcieniami.

Natomiast miłośnicy ciepłych i jasnych wnętrz pokochają mosiądz, który nada meblom krystaliczności i czystości koloru.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych kształtów to na pewno zakochasz się w uchwytach z kolekcji Fabricio. Produkt sprawdzi się idealnie jako dodatek do stylu klasycznego, nowoczesnego i skandynawskiego.


źródło i zdjęcia: GTV

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT