Który zlewozmywak wybrać, stalowy czy granitowy?

Zlewozmywaków na rynku jest wiele. Wykonane z różnych materiałów np. stali lub granitu, dostępne są o różnych kształtach: kwadratowe, okrągłe lub prostokątne. Poza pełnieniem swoich podstawowych funkcji zlewozmywaki mogą być doskonałą ozdobą każdej kuchni. Dobrze zestawiony zlewozmywak z armaturą i umeblowaniem - może stanowić główną ozdobę kuchni.

Który zlewozmywak wybrać, stalowy czy granitowy?

Zlewozmywaki ze stali

Zlewozmywaki wykonane ze stali nierdzewnej zazwyczaj dostępne są o wykończeniu klasycznym gładkim oraz lnu. Zlewozmywaki stalowe to przede wszystkim zlewozmywaki wpuszczane w blat, ale również modele nakładane na szafkę kuchenną. Każdy ze zlewozmywaków sprzedawany jest z funkcjonalnym i dopasowanym syfonem. Dwukomorowe, jednokomorowe, okrągłe, prostokątne lub kwadratowe, z ociekaczem lub bez – zlewozmywaki dostępne na rynku wyróżnia duża różnorodność kształtów i rozmiarów.{logo}

Zlewozmywaki z granitu

Granitowe zlewy to bardzo atrakcyjna propozycja dla wymagających użytkowników. Poza walorami praktycznymi, a więc niebywałą trwałością i odpornością na uderzenia i zabrudzenia oraz wysoką temperaturę sięgającą 240 stopni, posiadają także estetyczny wygląd. Gładka powierzchnia sprawia, iż są przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości.

Wyposażono je w przelew, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Zlewozmywaki granitowe prostokątne i kwadratowe dostępne są w wersjach: jednokomorowej lub półtorakomorowej. Do każdego modelu producent dołącza szablon pozwalający na wycięcie otworów w blacie, a także syfon ze sterowaniem automatycznego korka. Na rynku dostępny jest duży wybór zlewozmywaków z granitu: od okrągłych, przez prostokątne i kwadratowe, o wielu pięknych naturalnych kolorach: piaskowym, białym i grafitowym. Granitowe zlewy doskonale ozdabiają wnętrza współczesnych kuchni.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE