Nowoczesna i wygodna kostka brukowa Futuro Kolormix

Kostka brukowa Futuro rewolucjonizuje przestrzeń, nadając jej współczesnego charakteru i komfortu użytkowania. Oferowana w dwóch odmianach – jako trzyelementowa kostka Futuro i pojedyncza, większa wersja Futuro Grande – charakteryzuje się gładką powierzchnią bez faz, co zapewnia równą nawierzchnię z minimalnymi spoinami.

Nowoczesna i wygodna kostka brukowa Futuro Kolormix

Powierzchnia materiału oraz boczne krawędzie są wygładzone, a linearny wzór nawierzchni dodaje elegancji, co sprawia, że kostka Futuro jest chętnie wybierana również do aranżacji tarasów.

Jednym z największych atutów kostki Futuro jest jej bogata kolorystyka. Futuro kolormix dostępne jest w ośmiu starannie dobranych miksach kolorystycznych, które są wzorowane na barwach występujących w naturze.

Aby uzyskać równomiernie nasycony melanż kolorów, nawierzchnię z kostek kolormix należy układać równocześnie z kilku palet. Paleta barw kolormix może funkcjonować samodzielnie lub być zestawiana ze wszystkimi kolekcjami producenta.

Futuro kolormix to kostka o klasycznej fakturze, która łączy w sobie nowoczesność z wygodą użytkowania. Dzięki bezfazowej, trzyelementowej formie kostka jest niezwykle praktyczna.

Jej forma jest przeznaczona do układania liniowego, a uzupełnieniem są pojedyncze kostki: długa, prostokątna Futuro Grande i kwadratowe: większa – Futuro Quadro i mniejsza – Holland I bezfazowy.

Kostka Futuro kolormix to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność.


Źródło i zdjęcia: Chyżbet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT