Firma TEAIS wkracza na polski rynek chemii budowlanej

TEAIS, specjalistyczny producent materiałów chemii budowlanej, przedstawia szeroki wachlarz wytwarzanych produktów. Materiały produkowane przez TEAIS przeznaczone są dla wykonawców, a także dla wszystkich prywatnych inwestorów budujących swoje domy lub wykonujących remont mieszkania, którym zależy na jakości, trwałości i radości z ich funkcjonowania.

Firma TEAIS wkracza na polski rynek chemii budowlanej

W laboratoriach Teais powstają produkty najwyższej jakościSpecjalne systemy hydroizolacyjne, kleje, fugi, posadzki żywiczne, materiały dylatacyjne, zaprawy specjalne, domieszki i dodatki do betonu lub zapraw, farby, tynki z naturalnym marmurem, środki do ochrony drewna przed działaniem ognia, taśmy i maty z włókna węglowego do wzmacniania konstrukcji, błyskawiczne kleje poliestrowe, samopoziomujące szybkowiążące masy o bardzo wysokiej wytrzymałości, zaprawy i betony odporne na działanie ognia lub domieszka do betonu zmniejszająca zanieczyszczenie atmosfery eliminując duże ilości tlenków azotu i innych lotnych związków organicznych stawiają TEAIS w gronie światowych liderów.

Produkty TEAIS idealnie znoszą próbę czasu, działają skutecznie już wiele lat bez zmian swoich właściwości w projektach budowlanych na terenie całej Europy i poza jej granicami. Uznanie klientów i dbałość o najwyższą jakość produktów napędza ciągle rozwój firmy. W efekcie TEAIS staje się marką rozpoznawalną również w Polsce. Oddział TEAIS w Polsce powstał, aby umożliwić korzystanie z najwyższej technologii i doskonałych produktów również w tej części Europy.

TEAIS POLONIALogo TEAIS - nowa marka na polskim rynku chemii budowlanej

ul. Kościelna 30/14, 60-538 Poznań

tel. 61 6394751, faks 61 639 45 21

www.teais.pl, e-mail: biuro@teais.pl

zdjęcia: Teais Polonia

Komentarze

Gość

21 Kwi 2021, 10:00

TEAIS POLONIA -AKTUALNY KONTAKT tel: 793 900 370 mail: teais.polonia@vp.pl www.teais.com.pl

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT