TopBuilder 2023 - trzy statuetki dla marek ISOVER i RIGIPS

Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn BUILDER, nagrodziła statuetkami udoskonalone płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS PRO typ A, wełnę mineralną Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO oraz płyty zespolone EasyTherm. Nagrody w imieniu firmy odebrali Zuzanna Schön i Marek Chudziński.

TopBuilder 2023 - trzy statuetki dla marek ISOVER i RIGIPS

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne.

Za usługi - projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami.

Za obiekty budowlane charakteryzujące się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

TopBuilder 2023 - nagrodzone produkty ISOVER i RIGIPS

  • w kategorii INNOWACJE - ISOVER Easytherm płyty zespolone do izolacji klatek schodowych i garaży,
  • w kategorii PRODUKT REKOMENDOWANY I SPRAWDZONY W EKSPLOATACJI udoskonalone płyty g-k RIGIPS PRO typ A z liniami pomocniczymi, które zapewniają precyzyjną i szybką pracę,
  • w kategorii NOWOŚĆ NA RYNKU - wełna mineralna w rolkach ISOVER Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem.

TopBuilder jest wieloletnim, cenionym na polskim rynku budowlanym tytułem oraz rekomendacją produktów, obiektów i usług. To najbardziej prestiżowa nagroda, która wyróżnia pracę inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców i producentów oraz architektów. W najnowszej, XV edycji konkursu przyznano 47 TopBuildery!

W kategorii INWESTYCJE przyznano 13 nagród, w kategorii PRODUKTY - 25. Wyróżniono także 4 rozwiązania w segmencie IT&BIM oraz 5 w kategorii USŁUGI, natomiast wśród produktów doceniono 13 nowości rynkowych, 5 innowacji, 3 produkty za nowość i innowacja oraz 5 rozwiązań sprawdzonych w eksploatacji.

źródło i zdjęcia: ISOVER

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT