Kto jest właścicielem Panattoni? Co należy wiedzieć o Panattoni?

Nieruchomości są obecnie coraz bardziej popularnym sposobem inwestowania. Nie ma w tym nic dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę, jak wiele możliwości dają: zarówno pod względem tego, w co inwestujemy i jak przebiega cały proces, jak również w kwestii czerpania późniejszego zysku. Jednym ze sposobów na inwestowanie w nieruchomości jest współpraca z Panattoni. Co warto wiedzieć o tym przedsiębiorstwie?

Kto jest właścicielem Panattoni? Co należy wiedzieć o Panattoni?

Panattoni Europe

Panattoni to przedsiębiorstwo deweloperskie działające na obszarach Ameryki Północnej i Europy. W Europie swoją działalność firma rozpoczęła w 2005 roku poprzez założenie siedziby głównej w Polsce, a dokładniej - w Warszawie. Na czele spółki stoi Robert Dobrzycki. Z czasem swoje przedstawicielstwa zaczęło posiadać także w innych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Czechach, Austrii czy Niemczech.

Obecnie Panattoni Europe należy do największych europejskich deweloperów, którzy zajmują się inwestycjami w powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Swoje usługi świadczy zarówno za pomocą własnych projektów logistycznych, jak również w trybie Built-to-Suit.

Więcej o firmie i o tym, w jaki sposób działa, możesz przeczytać tutaj: https://panattonieurope.com/pl-pl/inwestuj-z-nami.

Built-to-Suit

BTS to innowacyjny sposób budowy powierzchni przemysłowych i magazynowych. Pozwala na uzyskiwanie idealnie dopasowanych do potrzeb klienta powierzchni, co przekłada się na wygodę ich użytkowania i możliwość korzystania dokładnie z takich rozwiązań, jakie są najbardziej wygodne. BTS to budynek przemysłowy szyty na miarę, który ułatwia rozwój firmy.

Inwestycje z Panattoni

Panattoni Europe to nie tylko przedsiębiorstwo zajmujące się projektami deweloperskimi, ale też spółka nastawiona na inwestycje. Swoim klientom, oprócz budowy powierzchni biurowych, zapewnia także inne atrakcyjne możliwości. Najbardziej znaną z nich możliwość inwestycji w powstające projekty, co przekłada się na możliwość późniejszego czerpania zysków z zainwestowanej kwoty.

Inwestycje na rynkach europejskich

Ze względu na to, że Panattoni Europe jest obecnie jednym z najbardziej cenionych graczy na całym rynku europejskim, może zaoferować atrakcyjne możliwości inwestycyjne nie tylko w naszym kraju. Dzięki dostępowi do kapitałowych rynków transgranicznych sprawdzi się również dla inwestorów szukających nowych możliwości rozwoju poza naszym krajem.

Dodatkową zaletą inwestowania z Panattoni może być ich elastyczna propozycja inwestycyjna, w której dosłownie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

fot. materiały prasowe 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT