JONIEC wspiera akcję "Odkryj Beskid Wyspowy" i rozdaje gadżety

Firma JONIEC® wspiera akcję "Odkryj Beskid Wyspowy", której pomysłodawcami są Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie i Forum Gmin Beskidu Wyspowego. W jej ramach można otrzymać odznakę turystyczną Korona Beskidu Wyspowego - warunkiem jest zdobycie 40 szczytów górskich. Osoby, którym uda się to osiągnąć, otrzymają upominki od firmy JONIEC®.

JONIEC wspiera akcję "Odkryj Beskid Wyspowy" i rozdaje gadżety

Warunki otrzymania gadżetów od firmy JONIEC®

Każda osoba, która zdobędzie odznakę - począwszy od 15 maja 2021 r., może otrzymać także praktyczne gadżety ze znakiem JONIEC® (kubek metalowy z karabińczykiem oraz chustę „buff”).

Aby je otrzymać należy wykonać 2 kroki:

  1. Opublikować na swoim profilu swoje zdjęcie z odznaką, a w opisie oznaczyć profil Firma JONIEC (@Firma JONIEC) oraz dodać do opisu hashtagi: #OdkryjBeskidWyspowy #naSzlakuZfirmaJONIEC.
  2. Po opublikowaniu takiego postu należy wysłać wiadomość prywatną do profilu Firma JONIEC ze swoimi danymi kontaktowymi (nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu) oraz skan lub zdjęcie książeczki PTTK z datą potwierdzające zdobycie odznaki.

Regulamin otrzymania odznaki można znaleźć TUTAJ.

Firma JONIEC® jest związana z Beskidem Wyspowym od wielu lat

Trzydzieści lat temu Mieczysław Joniec zajął się łupaniem kamienia.

W malutkim kamieniołomie w Beskidzie Wyspowym zaczęła się jego przygoda z branżą budowlaną.

Pomysł na prawdziwy biznes zrodził się w momencie zakupu prostej łuparki do kamienia.

Młody przedsiębiorca swoje zainteresowania przerzucił z kamienia na beton i tak powstał pierwszy produkt firmy JONIEC®, czyli łupane płytki elewacyjne.

Początki były trudne. Nikt nie chciał imitacji kamienia, mimo że nowy produkt był ładny, trwały i wygodny w użytkowaniu.

Łupany beton zaczął się podobać w momencie wprowadzenia na rynek pierwszego ogrodzenia łupanego o nazwie JONIEC®.

Kolejna odsłona tego produktu – ogrodzenie GORC® – od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów. 

Wiele wyrobów naszej firmy wzięło swą nazwę od szczytów gór Beskidu Wyspowego i Gorców – rejonu, w którym od samego początku działamy i prężnie się rozwijamy.

W ofercie pojawiły się produkty o nazwie: Gorc, Mogielica, Łopień, Modyń.

Dziś JONIEC® jest krajowym liderem w branży betonowych ogrodzeń modułowych.

źródło i zdjęcie: F.P.U.H. JONIEC®

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE