Złoty medal MTP dla firmy Joniec®

Nowoczesne ogrodzenie ROMA Perfect firmy JONIEC® zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty medal MTP dla firmy Joniec®

Wyróżnienie dla ogrodzeń ROMą Perfect 

Tradycją jest, że przed rozpoczęciem kolejnej edycji Targów BUDMA ogłoszona zostaje lista laureatów jednej z najbardziej rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP. Otrzymują ją produkty, usługi i rozwiązania, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także stworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

Modułowe ogrodzenia ROMA Perfect
Modułowe ogrodzenia ROMA Perfect.

Sąd Konkursowy obradował pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka. W tym roku wybrano 39 produktów w ramach Targów BUDMA 2020, 2 produkty w ramach Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz 2 produkty w ramach Targów KOMINKI. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 4-7 lutego 2020 w Poznaniu. Firma JONIEC® będzie prezentować zarówno nagrodzone ogrodzenie ROMA Perfect, jak i nowości wprowadzane do oferty w roku 2020.

Źródło i zdjęcia: Joniec 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE