Nagrody miesięcznika Builder dla firmy Aluprof

Już po raz 16. podczas Gali Builder Awards przyznano wyróżnienia dla najlepszych firm i menedżerów z branży budowlanej. Tegoroczna edycja okazała się wyjątkowa dla marki Aluprof. Spółkę z Bielska-Białej nagrodzono tytułem „Budowlana Firma Roku”, a jej prezes, Tomasz Grela, został uhonorowany tytułem „Osobowość Branży”.

Nagrody miesięcznika Builder dla firmy Aluprof

Aluprof Budowlaną Firmą Roku 2018

Liczba inwestycji, jakość oferowanych rozwiązań, ich innowacyjność, jak również rzetelność i stabilność działań - to najważniejsze aspekty, jakie brano pod uwagę przy wyborze firm, które nagrodzono tytułem „Budowlana Firma Roku”.

W tegorocznej edycji zwracano także uwagę na to, jak firmy potrafią wykorzystać dobrą koniunkturę i sprostać nowym wyzwaniom. Redakcja i Rada Programowa „Buildera” już po raz 16. wręczyła prestiżowe wyróżnienia najlepszym przedsiębiorstwom z branży budowlanej funkcjonującym na polskim rynku.

W gronie laureatów znalazła się marka Aluprof - jeden z czołowych producentów systemów aluminiowych dla budownictwa w Europie.

- Tytuł „Budowlana Firma Roku 2018” jest doskonałym podsumowaniem ubiegłego roku, który był dla naszej spółki wyjątkowy. Osiągnęliśmy zamierzone wyniki finansowe, rozpoczęliśmy szereg nowych inwestycji oraz projektów ważnych z punktu widzenia rozwoju naszej marki zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach światowych. Tak prestiżowe wyróżnienie to również motywacja do realizacji celów, które postawiliśmy przed naszą spółką na ten rok ­- przyznaje Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof.

Wyróżnienie Osobowość Branży dla prezesa Aluprof

Za sukcesem każdej firmy stoi odpowiedzialny lider, dlatego podczas Gali Builder Awards nagrodzono także przedstawicieli przedsiębiorstw - aktywnych, skutecznych menedżerów, których decyzje miały wpływ na efektywność i osiągnięcia spółek w ostatnim czasie.

Tytuł „Osobowość Branży” otrzymał m.in. Tomasz Grela, prezes zarządu, dyrektor generalny Aluprof SA. Funkcję prezesa zarządu Aluprof S.A. sprawuje od 2008 roku, a od grudnia 2017 roku jest także członkiem zarządu Grupy Kapitałowej Grupa Kęty, do której należy marka Aluprof.

Dyplom Osobowość Branży dla Tomasza Greli.

- Ten tytuł jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jestem też dumny, że otrzymałem go w tym samym czasie, kiedy Aluprof został wyróżniony tytułem „Budowlana Firma Roku”. Wiem, że jest to zasługa całego naszego zespołu. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, doświadczeniu, które posiadamy, a przede wszystkim nieustannej chęci rozwoju i nauki, możemy skutecznie budować tak silną, światową markę, jaką jest Aluprof - podsumował Tomasz Grela.

„Budowlana Firma Roku” i „Osobowość Branży” to wyróżnienia przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder. Nagrody mają na celu wyłonienie i promocję firm oraz osób działających na polskim rynku budowlanym, jak również upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży. Gala Builder Awards odbyła się 24 stycznia 2019 r. w Warszawie.

Źródło i zdjęcie: Aluprof


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT