Izohan Sp. z o.o. z tytułem Kreatora Budownictwa 2018

Podczas uroczystej gali firmie Izohan przyznano tytuł Kreatora Budownictwa 2018 roku. Wyróżnienie odebrał także Krzysztof Ogórek, członek zarządu IZOHAN Sp. z o.o.

Izohan Sp. z o.o. z tytułem Kreatora Budownictwa 2018

Tytuł KREATOR BUDOWNICTWA przyznawany jest przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Polską Izbę Budownictwa osobom i firmom, które w codziennej działalności wyróżniają się kreatywnością oraz pasją tworzenia, i których działania mogą stanowić wzór do biznesowego naśladownictwa.

- Firma Izohan jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat, rokrocznie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania systemowe. Będąc ekspertem w dziedzinie hydroizolacji i chemii budowlanej, dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty kompleksowo odpowiadały potrzebom wykonawców oraz inwestorów - mówi Krzysztof Ogórek, członek zarządu IZOHAN.

Innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność to cechy firm i osób dotychczas uhonorowanych tytułem KREATOR BUDOWNICTWA. Dzięki nim możliwe jest nie tylko dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej, ale także aktywne promowanie polskich produktów za granicą.

Źródło i zdjęcie: Izohan Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE