Dołącz do programu Mistrzowie Izolacji ISOVER i zdobądź cenne nagrody

Marka Isover obchodzi 25-lecie swojej działalności na polskim rynku. W związku z tym 7. edycja programu partnerskiego Mistrzowie Izolacji dla firm wykonawczych ma wyjątkową oprawę. Promuje ją specjalna sesja fotograficzna z udziałem pracowników, a nagrodą główną dla zwycięzcy jest Mercedes Vito. Udział w akcji można wziąć do 30.09.2019 roku.

Dołącz do programu Mistrzowie Izolacji ISOVER i zdobądź cenne nagrody

Zasady programu partnerskiego ISOVER są proste. Aby dołączyć do akcji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.mistrzowieizolacji.pl lub korzystać z konta utworzonego przy okazji poprzednich edycji.

Kolejnym krokiem jest zbieranie etykiet z premiowanych produktów ISOVER (większość popularnych materiałów tej marki bierze udział w akcji). Jedna etykieta to jeden punkt na koncie. W trakcie trwania programu zebrane punkty można wymieniać na nagrody.

W puli aktualnej edycji są m.in.: sprzęt AGD, telewizor Samsung, iPhone 8, konsola Xbox One X oraz akcesoria budowlane przydatne w pracy wykonawców.

Uczestnicy, którzy do 30 września 2019 roku uzbierają minimum 500 etykiet (punktów), wezmą udział w losowaniu nagrody głównej - Mercedesa Vito. Każde 500 punktów to jeden los w loterii i szansa na zdobycie wysokiej jakości samochodu dostawczego.

Nagrody w programie Isover Mistrzowie Izolacji.

7. edycja programu Mistrzowie Izolacji jest wyjątkowa nie tylko z powodu atrakcyjnej nagrody głównej. Z uwagi na obchodzony w tym roku jubileusz 25-lecia ISOVER w Polsce, marka przygotowała specjalną oprawę konkursu.

- Twarzami poprzedniej edycji programu byli wykonawcy współpracujący z naszą marką. Tym razem chcieliśmy pokazać nasz różnorodny zespół odpowiedzialny za jakość naszej oferty i do sesji zdjęciowej promującej akcję zaprosiliśmy naszych pracowników.

- Co ciekawe, za obiektywem aparatu stanął również pracownik ISOVER. To kolejny projekt, do którego zaangażowaliśmy nasz zespół i znowu jesteśmy zadowoleni z efektów - mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

7. edycja programu Mistrzowie Izolacji potrwa do 30 września 2019 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mistrzowieizolacji.pl oraz w bezpłatnej aplikacji ISOVER.PL.

Źródło i zdjęcia: ISOVER

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE