Płyty perforowane Gyptone od RIGIPS

Zobacz film - Płyty perforowane Gyptone od RIGIPS.

Jeśli szukasz trwałego i estetycznego rozwiązania do swoich ścian i sufitów, polecamy płyty perforowane Gyptone od RIGIPS, które łączą współczesne wzornictwo z wyjątkowymi właściwościami akustycznymi zarówno jeśli chodzi o pochłanianie jak i izolacyjność.

Ich właściwe dobranie umożliwia świadome kształtowanie akustyki pomieszczenia. Dzięki wysokiej gęstości gipsu szczególnie polecane są do izolowania przed hałasem dochodzącym z sąsiednich pomieszczeń.

To idealne rozwiązanie dla budynków użyteczności publicznej, biur czy sal konferencyjnych, gdzie ważne jest zapewnienie dobrej jakości dźwięku, aby umożliwić skupienie się na pracy czy odbywających się tam spotkaniach.

Sufity z płyt Gyptone są odporne na upływ czasu, nawet w warunkach zwiększonej wilgotności powietrza. Są wytrzymałe mechanicznie, stabilne wymiarowo, można w nich montować drobne elementy wyposażenia wnętrz, jak oświetlenie, czujki, tryskacze itp. Obustronne pokrycie rdzenia gipsowego specjalnym kartonem zapewnia płytom Gyptone zwiększoną odporność na uderzenia.

Płyty Gyptone są wykonane z gipsu naturalnego, który dzięki swoim właściwościom posiada zdolność pochłaniania i oddawania wilgoci w zależności od warunków panujących w danym pomieszczeniu. Są wyprodukowane w technologii Activ’Air®, która redukuje poziom stężenia formaldehydu w powietrzu do 80%.

Film: Rigips

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT