Wystartował Black Week 2023 w Krispol

Przyszedł wyczekiwany dzień, który zapowiadał się od wielu tygodni. Z radością ogłaszamy oficjalne rozpoczęcie Black Week 2023. W tym czasie firma Krispol prezentuje wyjątkowo atrakcyjne promocje. To doskonała okazja, aby dokonać zakupów w tym roku!

Wystartował Black Week 2023 w Krispol

Okna PVC i aluminiowe

Decyzję o wyborze konkretnego modelu okien powinna poprzedzać analiza, podczas której należy określić warunki, w jakich stolarka okienna będzie użytkowana. Niektóre rozwiązania lepiej sprawdzą się w blokach lub nowym budownictwie w centrum miasta, inne natomiast w domach poddanych termomodernizacji.

Wybierając konkretny model okien zwrócić uwagę na jego parametry termoizolacyjne. Sprawdź, czy okno wyposażone jest w pakiet 3-szybowy i ciepłą ramkę przyszybową, a także czy posiada trzy uszczelki.

Duże znaczenie ma również głębokość profili, im jest ona większa, tym lepiej. Niezależnie od lokalizacji budynku nie można zapominać o bezpieczeństwie.

W przypadku okien składa się na nie ilość punktów antywyważeniowych, zagęszczenie punktów ryglujących okno, rodzaj klamki okiennej, a także szereg zabezpieczeń związanych z ich użytkowaniem.

W ofercie KRISPOL znajdziesz zarówno modele z aluminium, jak i PVC. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, możesz liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki.

Produkty marki KRISPOL dostępne są w wielu wzorach, a także bogatej i spójnej ofercie kolorystycznej. To ponad 200 wariantów RAL i kilkadziesiąt wzorów ponadczasowych oklein.

Rabat 25% na wszystkie systemy okienne i tarasowe PVC i ALU
Trzecia szyba za 1,23 zł na wybrane modele okien i drzwi tarasowych

Drzwi zewnętrzne SOLANO 90

Wybór konkretnego modelu drzwi zewnętrznych powinna poprzedzać analiza oczekiwań inwestora. Szczelne, bezpieczne, a przede wszystkim dopasowanie do potrzeb domowników drzwi to inwestycja na wiele lat. Podejmując decyzję należy zwrócić uwagę na parametry termoizolacyjne i trwałość wybranego modelu.

Ze względu na intensywną eksploatację tego elementu stolarki, jego konstrukcja powinna być solidna i odporna na każde warunki pogodowe.

Drzwi aluminiowe mają wytrzymały system profili, paneli aluminiowych oraz dodatkowy wkład termiczny, dzięki którym zostają zachowane najwyższe parametry termoizolacyjności i maksymalny komfort użytkowania.

Niezależnie od lokalizacji budynku nie można zapominać o bezpieczeństwie. W przypadku drzwi zewnętrznych pracują na to trzpienie antywłamaniowe, wkładka i szyby antywłamaniowe, a także szereg dodatkowych zabezpieczeń.

Drzwi zewnętrzne SOLANO 90 charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i niepowtarzalnym designem. W kolekcji znajdziesz 24 modele – od klasycznych do bardzo nowoczesnych rozwiązań.

Ponadto dostępne są trzy linie – STONE (kamień), CORTEN (spiek kwarcowy) oraz BLACK DESIGN dla inwestorów szukających nieszablonowych aranżacji wejścia do domu.

  • Rabat 25% na wszystkie modele drzwi zewnętrznych SOLANO 90.

Bramy garażowe Krispol

We współczesnych projektach domu garaż najczęściej usytuowany jest w bryle budynku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie musi oznaczać utraty ciepła. Pomieszczenie to zazwyczaj nie jest ogrzewane w takim stopniu, jak wnętrze domu, a dodatkowo przy otwieraniu bramy zimą, szybko się wyziębia.

Aby zapobiec nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń przez garaż, należy go ocieplić oraz zamontować odpowiednią bramę z solidnym napędem.

Doskonałe właściwości termoizolacyjne posiada segmentowa brama garażowa zbudowana z paneli o grubości 60 mm. W tym modelu panel bramy zachowuje swoją grubość na całej wysokości, także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Materiał, z którego została wykonana brama jest zabezpieczony uszczelkami, które zatrzymują wilgoć i podmuchy zimnego powietrza. Solidny napęd pozwala natomiast utrzymać o przydatne urządzenie, które sprawia, że codzienne życie staje się znacznie wygodniejsze.

  • 1,23 zł za napęd STARCUS K06 i K10 z łańcuchem przy zakupie z bramą garażową.
  • 61,50 zł na napęd STARCUS K06 i K10 z paskiem przy zakupie z bramą garażową.
  • 123,00 zł za napęd STARCUS K06 i K10 Pro z łańcuchem przy zakupie z bramą garażową.
  • 184,50 zł za napęd STARCUS K06 i K10 Pro z paskiem przy zakupie z bramą garażową.

*najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 864 zł za napęd STARCUS K06 z łańcuchem; 1064 zł za napęd STARCUS K10 z łańcuchem; 996 zł na napęd STARCUS K06 z paskiem; 1 213 zł na napęd STARCUS K10 z paskiem; 1019 zł za napęd STARCUS K06 Pro z łańcuchem; 1219 zł za napęd STARCUS K10 Pro z łańcuchem; 1152 zł za napęd STARCUS K06 Pro z paskiem; 1367 zł za napęd STARCUS K10 Pro z paskiem.

Rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe

Niemal każdy budowany lub remontowany dom wyposażony jest w rolety zewnętrzne lub żaluzje fasadowe. Zewnętrzne osłony stanowią dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe, jednak ich najważniejszą funkcją jest ochrona przed wychłodzeniem lub przegrzaniem się pomieszczeń.

Wybór pomiędzy roletami zewnętrznymi a żaluzjami fasadowymi to kwestia indywidualna. Warto go jednak podjąć na etapie budowy lub wymiany okien. Podstawową zaletą rolet zewnętrznych są ich właściwości termoizolacyjne, co doceniamy zwłaszcza zimą.

Pomiędzy opuszczoną roletą a oknem tworzy się wolna przestrzeń, tzw. poduszka powietrzna, która zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku. Przekłada się to na wymierne oszczędności w okresie grzewczym. Właściwości izolacyjne rolet docenimy również latem.

Opuszczając je, zabezpieczamy mieszkanie lub dom przed nadmiernym przegrzaniem. Przewagą żaluzji fasadowych nad roletami zewnętrznymi jest natomiast możliwość kontrolowania i regulowania ilości światła słonecznego wpadającego do wnętrza.

Jest to możliwe dzięki ustawieniu pod odpowiednim kątem lameli. Ponadto żaluzje fasadowe wyróżniają się swoim walorem estetycznym – delikatne lamele stanowią nie tylko ochronę przed słońcem czy hałasem, ale przede wszystkim są elementem tworzącym wizerunek domu, nadającym mu lekkości i eleganckiego, nowoczesnego charakteru.

 

  • Rabat 25% na wszystkie systemy roletowe i żaluzje fasadowe.
  • Rabat 25% na napędy STARCUS do rolet przy zakupie z roletą.

Skorzystaj z najwyższych rabatów w tym roku i dokonaj zakupu markowej stolarki KRISPOL w dwóch prostych krokach:


Źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT