ALUPROF - aktualizacja oferty kolorów serii ADEC

Od stycznia 2023 w ofercie Aluprof dostępnych jest 20 kolorów powłok dekoracyjnych serii ADEC. Powłoki  dekoracyjne serii ADEC stanowią  atrakcyjne wykończenie powierzchni aluminiowych i są alternatywą dla miłośników powierzchni drewnianych, szczególnie dobrze wyglądają na panelach drzwi wejściowych.

ALUPROF - aktualizacja oferty kolorów serii ADEC

Z oferty powłok dekoracyjnych wykonywanych w technologii DECORAL wycofane zostały następujące kolory: ADEC J107 Jodła, ADEC B108 Buk, ADEC D207 Winchester i ADEC S208 Jodła.

Ww kolory będą mogły być wykonywane tylko na indywidualne zamówienia, z przeznaczeniem do konstrukcji funkcjonujących wewnątrz budynku. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży ALUPROF SA.

Pełną kolorystykę znajdziecie Państwo w ulotce reklamowej i we wzorniku.

 

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe.

Szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy, tłoczenie profili w ramach Grupy Kapitałowej oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową - co od wielu lat owocuje rozwojem portfela klientów i obszarów dystrybucji.


źródło i zdjęcia: Aluprof S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT