System MB-Slider Window zastępuje MB-23P

Informujemy, że w związku ze stałym rozwojem innowacyjnej oferty firmy Aluprof SA, system przeszkleń przesuwnych MB-23P został wycofany z oferty.

System MB-Slider Window zastępuje MB-23P

Jako alternatywę dla tego produktu proponujemy Państwu system MB-Slider Window służący do wykonywania okien przesuwnych w pionie i poziomie bez wymaganej izolacji termicznej. MB-Slider Window ma znacznie szerszy wachlarz rozwiązań i całkowicie zastępuje MB-23P.

Ma szerszy zakres szklenia, łatwiejszy montaż szyby dzięki szkleniu za pomocą listwy przyszybowej, umożliwia tworzenie większych konstrukcji za pomocą jednego typu kształtowników a także umożliwia wykonanie okna przesuwanego w pionie, co nie było możliwe w MB-23P.

W ramach MB-Slider Window wyróżniamy rozwiązania z szerokim i wąskim skrzydłem, z ościeżnicami dwu- i trzyszynowymi.

Na uwagę zasługuje także możliwość szklenia po złożeniu skrzydła, znacznie większa trwałość wózków oraz estetyczne, ukryte połączenie z systemem MB-45.

Aluprof S.A. to jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno – drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe.

Szerokie zaplecze logistyczne, nowoczesny park maszynowy, tłoczenie profili w ramach Grupy Kapitałowej oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową - co od wielu lat owocuje rozwojem portfela klientów i obszarów dystrybucji.


źródło i zdjęcia: Aluprof S.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT