Konkurs architektoniczny NAWW rozstrzygnięty

Aliplast od lat wspiera inicjatywy i aktywności na rzecz rozwoju twórczości architektonicznej. To już kolejny rok, w którym firma jest sponsorem konkursu architektonicznego NAWW - Nagroda Architektoniczna Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs architektoniczny NAWW rozstrzygnięty

17 listopada 2022 roku ogłoszeni zostali laureaci tegorocznej edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego. Decyzją Kapituły - NAGRODA GŁÓWNA – GRAND PRIX została przyznana realizacji Centrum Aktywizacji Społecznej „TLENOWNIA” w Czempiniu.

Nowoczesne Centrum Aktywizacji Społecznej w Czempiniu to rewitalizacja dawnej fabryki tlenu, budynku ze 100-letnią tradycją, gdzie zostały zastosowane systemy aluminiowe Aliplast: Genesis 75 i MC Passive +.

Centrum Aktywizacji Społecznej „TLENOWNIA” w Czempiniu.

Rewitalizacja "TLENOWNI" to doskonały przykład połączenia tradycji z nowoczesnością - reaktywacji budynku ze 100-letnią tradycją, w nowej odsłonie i nowej jakości. Zastosowane systemy z oferty Aliplast:

  • Genesis 75 - okna i drzwi Genesis 75 ze szprosami wewnątrz szybowymi
  • System fasadowy MC Passive Plus, Świetliki kopertowe MC Passive Plus MC

Za projekt odpowiedzialna była Pracownia Projektowa JP Woźny, a wykonawcą całej realizacji była firma Glaspro Sp. z o.o.

źródło i zdjęcia: Aliplast

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT